Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vegetto

    csendes tag

    válasz aerosmith #6345 üzenetére

    Üdv!

    Megkésett válasz, de hát ezért vagyok csendes tag... jah az idegesítő, mentségemre legyen mondva ahova megyek oda nézek taxot, ez még WoW-os "rossz" szokásom, tehát blight eventnél a nagy gömböt lövöm, de nagyrészt többi player leöli a kis addokat és marad normal és hasonlók.

    Kommunikálni nincs kedvem, se a drámához nincs idegem, kb. 10 év WoW után és ott is főleg úgymond social (bár volt raid is, de nem hc szinten) szomszédok-barátok közt-jóban rosszban drámái után amit ott láttam-halottam nagyon sokszor felnőtt emberektől, akik mint a gyerekek egymást basztatták ez nem hiányzik többet sehol, szóval voice és text chat off, mindenki csinálja a saját kis dolgát, nem barátkozni vagyunk ott hanem lootért aztán tipli. Destiny békéjét is egy dolog tartja fenn hálisten, ez a personal loot, mindenkinek egyedileg esik minden nem kell közösködni meg osztozkodni, mi lenne itt omg.

    Oriic: Akkor mákod volt pár komment alapján valaki pld. hónapokig járt le a Telesto catalystért.

    Eververse meg a többi "pénzes" témához hozzászólva, gonosz kiadó lelépett, de a dolgozókat azért fizetni kell, páran meg vannak külföldi helyeken is rökönyödve: "omfg eververse páncél jobban néz ki mint a raides" igen ez van várható volt, Bungie is egy multi nem szeretetszolgálat, néha nem is értem gamerek miért képzelik ezek a cégek érzelmi alapon működnek. Nem azt mondom, hogy jó vagy "etikus", de vagy megszoksz vagy uninstall és többet nem látják a pénzed, úgyis ez fáj nekik a legjobban hosszútávon.

    Maszlag dumák amit folyamat ont magából minden játék készítő-kiadó cég meg már falat kaparó szint lásd: mennyire fontosak a játékosok, ők csak értünk csinálják ezeket a játékokat, beleviszik szívük-lelkük és élményt akarnak adni stb. ilyenkor mindig elmorzsolok egy könnycseppet aki megírja ezeket a szövegeket, mintha politikusokat hallgatnék.

Új hozzászólás Aktív témák