Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunner

    senior tag

    válasz .LnB #1903 üzenetére

    Nem tudom mit veszítesz azzal, ha van még 1 hely ahol meg tudod kérdezni adott esetben, hogy megy-e veled valaki játszani. Egyébként klikkek érdekes módon D2-ben nincsenek még Discordon, de még Divisionben sem volt jellemző annyira. En pl Zolix-al játszom (legyen akármi a neve itt... :D ), akivel előtte még sosem, plusz pár arccal mentünk még akiket sose láttam előtte, csak a player listában(kis túlzással)...
    Alapvetően ha működne a klán roster és lenne ingame klán chat, talán az volna a legjobb megoldás csapatot szervezni, meg persze a fórum is jó, ha jó előre lebeszélitek és összegyűltök plusz mindenki mindenkinek fel van véve, de ha épp kevés a népség, akkor azért jól jöhet. Mint pl most raidre nektek, ahogy látom még kell 2 ember például.

    Én is ventrilon és irc-en szocializálódtam, mégis azt a programot használom, ahol van lehetőség rá, hogy aktívan nem szenvedve és nem félórás válaszidővel (pl ez a fórum) találjak embereket ha épp játszhatnékom van. Erre tökéletesen alkalmas a discord, plusz ha olvasol, kommentelsz a text room-ban, akkor nem leszel klikken kívülálló, hiszen megismerik a véleményed, meg a humorod, vihetsz híreket, reddit topikokat bármit. Magyarul bekerülsz a közösségbe. Nem az, hogy felmész egy ts-re és egy kék karika vagy meg egy nick amíg nem állsz szóba emberekkel. Ezért tetszik nekem személyesen pl a discord. De ez magánvélemény.

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Új hozzászólás Aktív témák