Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maajsz

    senior tag

    válasz saen #11396 üzenetére

    Értékelés ide vagy oda, amíg veszik a DLC-ket meg a passokat szerintem a trend most nem fog változni. Minimum effort maximum profit. Amúgy meg ha valami brokenként jön ki, a nép elkezdi fikázni de közben abuzálja mint az állat és röhög, majd ha nerfelik sír. Legalább is PvE-re jellemzően ez igaz, szvsz ott még inkább nagyobb nyávogás tud menni mint a PvP-sek körében, pedig azt kvázi leszarják bungóék.

    Én ennek fényében engedtem el az uccsó két szezont is, csomó jó rollért qwa sokat kéne grindolni (soloban amúgy is pain egy csómó minden), amit majd később a földbe nerfelnek, rosszabb esetben vaultolnak, hogy kezd elölről. Ja és persze a FOMO-t is nagyon jól használják, lásd előző szezonok OP fegyóit, mint Ikelos meg egyéb patternes cuccok most már szinte lehetetlen kiszedni, annyira ritkán esik akárhol. Ezeket pl betehetnék egy vaultba ahonnan cserébe valami grindért vagy materialért kiszedhetnéd a patterneket.

    A másik fő probléma a Forsakenes időkhöz képest az, hogy mára nagyon ki lett ismerve a játék mechanikája. Aki ráérez annak sok kihívás nem lesz. A lost sectorokat meg egyéb részeket is úgy tettek nehezebbé, hogy egy csomó ellen golyótemető lett. Ennek sok értelme nincs, max lassítja az encounter úgy, hogy közben agyon unod magad. Persze a power creep miatt ha felhúzod meg felcuccolod magad az is megy mint kés a vajon 90%-ban.

    Pont azon röhögtem, hogy shroud két hét játék után azonnal rámutatott, hogy a játék egyik ha nem legnagyobb problémája a well. Egy csomó boss encounter mintha konrétan erre lenne tervezve (a starfire meg a szokásos hab a tortán). De nem hinném, hogy bugnó hozzá merne nyúlni érdemben, mert akkor jönne még csak a sírás, hogy :O ezt csak a top 0,5% élvezi mindenki mással jól kib@sztatok :O :D

Új hozzászólás Aktív témák