Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz gaborbol #74373 üzenetére

    Köszönöm a tippet, az is megvolt és sajnos semmi változás. Ritkábban visít fel a venti, de így is max 5 percig van csendben.

    Amúgy erről az a véleményem, hogy nem a juzernek kellene megbénítania meg lelassítania a processzort, hanem a Dellnek kellene végre írnia így ki tudja, hány év után egy normális BIOSt, ami látja és kezeli a hőfokokat és a venti sebességét.

    Komolyan nem tudom elhinni, hogy 2023-ban egyszerűen létezik még ez a probléma, mikor a 8 éves fapados Asusom ezt képes volt kezelni, ráadásul oké, hogy ez az Inspiron 16 nem egy üzleti laptop meg nem XPS, de nem is egy 150 ezres alapgép, ráadásul most ahogy olvastam mindegy lenne, mert az egêsz termékpalettájuk vállalhatatlanul hangos.

    Én vagyok a hülye gondolom, hogy miért nem olvastam utána alaposabban, de egyrészt egyszerűen fel sem merült bennem, hogy ilyen még előfordulhat egyáltalán, másrészt fura módon a tucatnyi végignézett, olvasott tesz közül egyetlen sem beszélt erről. Azért duplán idegesítő, mert amúgy minden más jó, a billentyűzet, a kijelző, a gyorsaság, a ház rendben lenne.

    Várok pár napot, de ha nem tudom megszokni a visítást, sajnos vissza kell küldenem, de akkor ez volt az első és utolsó Dell laptopom. Így is kiesett már miatta egy nap munka. Botrányos.

Új hozzászólás Aktív témák