Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emill

    tag

    válasz PLacc #2344 üzenetére

    Kösz a választ. Már csak abban kellene többektől is vélemény, hogy milyen a notebookhu? Normálisak, megbízhatók? Valószínűleg neten rendelném, mert 1) nem vagyok pesti 2) így van az x napos visszaküldési lehetőség (nem mintha vissza akarnám küldeni :)
    Xp-t egyik drágább helyen se adnak hozzá, az usa-n is anélkül van, mégis jóval drágább.

    A másik furcsa dolog, hogy a ''vásárlás'' menüpontban szót sem ejtenek az x (talán 8?) napos visszaküldési lehetőségről, viszont olyat írnak, hogy a lemondott áru 20%-át elteszik ha vki lemondja a megrendelést - ez mennyiben jogos? Én kétlem, hogy létezne ilyen jogszabályi lehetőség. Ha nincs ilyen, akkor viszont nem tudom mennyire lehet korrekt egy ilyen cég. Magyarul: bizonytalan vagyok, hogy mennyire megbízhatók. És mi van ha visszaküldöm mert vmi hibája lesz és nem akarok vele szervizbe rohangálni és ők meg nem hajlandóak visszavenni? (tökmindegy, hogy van rá jogszabály, az még nem jelent semmit sok cégnél...)

    Tehát véleményeket várnék a notebbokhu-ról, a tőlük való netes vásárlásról és az esetleges visszaküldésről.

    Előre is kösz a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák