Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • formasu

    tag

    válasz #34784256 #10409 üzenetére

    A Media Direct-el kapcsolatban nem látom, hogy hol van a partícója, vagy van-e egyáltalán külön partíciója? ! A következőt látom:

    320GB-os / 298.09 GB/ a winyó. Gyárilag van rajta egy 141MB-os RAW / nem tudom miért?/, ezt nem látja a Total Commander, egy 10GB-os Recovery "D", és egy 287.95 GB-os "C". Mindjárt az elején a C-t kisebbre szeretném venni / zsugorítani /, de 152.34GB-nál kisebbre nem engedi, és ami maradt, az 135.61GB-os, most formáztam meg a Vista alatt, pillanatnyilag az "F" lett..
    Nekem elég volna a "C"-re 50GB, gondolom, de nem engedi tovább kicsinyíteni!.

    Szerinted melyik a partíciója, vagy van egyáltalán? Ha a Vista saját partíciós progija nem engedi kisebbre venni a "C"-t 152.34 GB-nál, , akkor egy külső Partition Magic / melyik megy Vista alatt, mert a Partition Magic nem megy! / meg fogja tudni csinálni?
    Media Direct uninstall, nincs már a gépen, a "C" most 132G szabad a 152G-ból, és nem engedi kisebbre venni.
    Van javaslatod, esetleg másnak is, mit csináljak, hogy kisebbre tudjam venni a "C"-t? Ha ezt meg tudom csinálni, nem kell mindent legyalulni, és újból tenni! Teljesen feleslegesnek tartom ezt a nagy méretű "C"-t.
    Valami gond még lehet, mert a mostani "C"-t el akartam menteni a Norton Ghost progival, amit már régen használok, és amikoreljutok addig, hogy már elindulna a mentés, " not been flushed " hibajelzéssel leáll. ennek sem tudom az okát. Egy másik gépről pedig már használtam ezt a mentést Vista-ról, és semmi gond nem volt vele, ugyanúgy ment, mint XP-ről, vagy Win98-ról.

    A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

Új hozzászólás Aktív témák