Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Sziasztok!

    Egy Dell 7537 laptopot töltőre csatlakoztatás nélkül szerettem volna bekapcsolni, de nem nem kapcsolt be, így rádugtam a gyári töltőt, ami után be tudtam kapcsolni, de az alábbi üzenettel megáll az indulási folyamat:

    Your battery is temporarily disabled. Pleas turn off your computerand try again when the unit is back to the operational temperature.

    Strike the F1 key to continue, F2 to run setup the utility.

    21..22 fokos szobában, laptop táskából kivéve produkálja az üzenetet és többszöri bekapcsolási próbálkozásra sem lép automatikusan tovább. Beépített akkus a gép, csavarozós módszerrel lehet hozzáférni az akkuhoz, de még garanciális a készülék, így nem szerelgetném egyelőre.

    F1-et követően Win10-ben egy hibaüzenet jelenik meg induláskor, ami akkumulátor cserére hívja fel a figyelmet. Az óra melletti akku ikonon ez olvasható: 56% áll rendelkezésre (csatlakoztatva, nem töltődik)

    A Dell SupportAssist-tal tesztet futtatva a Telep-re az sikeres eredménnyel zárul.

    Hogyan tudnám kideríteni, hogy valóban kapufa-e az akku?

    Szerk.

    Most nézem, hogy az akkubeállításoknál lévő Akkumulátor élettartama fülön ez olvasható:
    Az Ön akkumulátora folyamatosan hibásan működik, ezért ki kell cserélni.

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák