Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz premete #18918 üzenetére

    Amik ráadásul alapvető fogalmak a számítástechnikában...
    Egyébként az ECDL ebből a szempontból nem hülyeség. Aki nem ért a gépekhez és alapfogalmakkal nincs tisztában, ne vegyen gépet, vagy ha mégis úgy ugrik a vízbe, hogy nem tud úszni, akkor tanuljon meg úszni és ne hülyézze le a vizet. Ezt nem Neked írom, csak a Te hsz-edre válaszolok, mert Te meg az övére válaszoltál. :)

    A problémás topictársnak csak annyit tudok mondani: nekem is volt első Dell gépem. Kértem - és kaptam - hozzá driver CD-t (egyedi konfig volt disztribútortól, nem az első kiskerbe estem be az utcáról), de nem használtam, mert frissebb drivereket akartam a netről. Elsőre, problémamentesen és egyértelműen megtaláltam mindent a dell - azóta változatlan tematikájú - oldalán. Na most vagy én vagyok átlagon felül profi, vagy mégis a topictárs a béna... ami nem lenne baj, ha nem kérkedne vele, dilettantizmusáról is tanúbizonyságot adva közben...

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák