Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoles

    senior tag

    válasz COLORBAR #13474 üzenetére

    No, akkor velem nem leszel beljebb, mert én "pinakell"-t és ulead-ot használok. (premierhez hülye vagyok)
    XP-hez a régebbi progik miatt ragaszkodnék, bár a win7 -mint itt megtudtam- tud virtuális xp-t. Igaz, most utánaolvasva, ez a megoldás állítólag meg lassú. Még utána olvasgatok azért.

    Meg olyan prózai oka is van a dolognak, hogy xp-m van, win7-esem meg nincs... ;)

    Ja, tapasztalatom még gyakorlatilag semmi, ma volt végre időm bekapcsolni, és megnéztem az ubuntut. Összeszerelést, ilyesmit nem tudom mihez hasonlítani, még nem volt laptopom. Egy-két dolog nem tetszik túlzottan, de ez van: fényes műanyagok (szerencsére nem mindenhol), billentyűzet kicsit rugózik középen, visszajelző pici plexije lötyög, műanyag éleket itt-ott illett volna lekerekíteni, talán egy "zár" is elment volna rá (összecsukásra gondolok), touchpad lehetne nagyobb, tehettek volna a kártyaolvasóba (meg a többi lukba is) egy műanyag dugót. Ilyesmiket vettem észre.

    Ezektől eltekintve tetszik, persze a használat lesz a lényeg, ha eljutok egyszer odáig... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák