Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    válasz HUTCHDB #83739 üzenetére

    Alapbol a problema a szovegerteseddel van (mint azt masok is megjegyeztek)

    "Maradjunk annyiban, hogy a te órád nem hiteles, nem tudhatod, hogy az amit mutat, annyi-e." - es a mogottem levoe hiteles? Azt miert nem emeled ki?
    "Rááll az egyik kocsi 50-re a másik mögötte meg állandóan fékezget, mert neki meg csak 44-et mutat az órája. Akkor most kinek van igaza?" - na ugye

    "Vagyis, ha én megyek előtted az én órám szerint 50-el a belső sávban, és a te órád 44-et mutat mögöttem, akkor te ezt tudomásul veszed, és közlekedsz utánam?" - igen, lampatol lampaig az a 6 km/h nem fogja megvaltani a vilagot.

    "A harmadik bekezdésekben miért torzítasz, miért nem írtad tovább a mondatomat?
    Vagyis, hogy "szíved joga 50-el menni", így a "Vazzeg" és falat lefejelő emberkének máris értelme veszett." Akkor jol figyelj:
    Kozlekedj a belso savban folyamatosan 50-el- annyi a megengedett, te sem mehetsz tobbel - legyen akkor szived joga, csak egyszer siess majd valahova es elotted az utviszonyoknak megfeleloen (o ugy erzi, ezzel a sebesseggel biztonsagos) pl. 23 km/h-val szepen kozlekedjenek elotted - Ha nagy gaz van a piroson is at fogok hajtani, nyugodj meg. Vagy akkor onkentes mento lennek? Vazzeg :W

    Sietsz? Hova? Ha nincs eletveszely, akkor max. 50, ugye. Ha meg tudod elozni (27 km/h kulonseg a peldadban), akkor miert nem teszed? Ha nem tudod megelozni, akkor a) balfek vagy, b) mas sem tud gyorsabban haladni. Ha meg eletveszely van, akkor meg jatszhatsz mentot, gyorshajtasz, piroson atmesz, stb.

    Remelem igy mar megerted...

    Bizony, a FHD-val ha csak annyit erek el, hogy jol megba...buntetnek valakit, akkor mar megerte.
    Csak tudod ez pont egy zebran volt, es nem sokon mult, hogy kivasaljon egy embert. Aki lehetne a gyereked vagy az asszony vagy akar te is. De ennek is levagtad a lenyeget, ugyes vagy.

Új hozzászólás Aktív témák