Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Irmscher 353

    aktív tag

    válasz Chesterfield #36685 üzenetére

    Chesterfield:
    Nem csak nálad fekete listásak.
    Anno volt egy patika kártyám, melynek honlapján ott virított a Papp optika, mint elfogadó hely.
    Bementem, mert mosófolyadék kellett volna lencséhez, majd a szakképzett eladókból álló gárda elkezdett vergődni, hogy mi is ez a patika kártya, amivel fizetni akarok. (hozzáteszem, hogy a mosófolyadék áruk kifejezetten magas...) Hogy ők ezt nem ismerik, meg minden.
    Addig vergődtek, hogy hívjam fel a patika kártya hotline-ját, hogy hát ez még is, hogyan van.
    Megelégeltem a vergődésük és otthagytam őket a fenébe.
    Nem értem, hogy ha nem akarnak kiszolgálni, akkor miért nem ezt mondják, s miért egrecíroztatják a vevőt, aki pénzt akar nekik adni egy termékért.

    Komolyan mondom sintér egy banda, azóta én kerülöm őket.
    (érdekes módon utána egy gyógyszertárban minden további nélkül sikerült levásárolnom a kártyán lévő összeget, és ott valahogy nem vergődött senki, mindenki kedves volt, és flottul végezte a dolgát)

    sto1911:
    Teljesen egyet értek Veled. Sokan azt hiszik, hogy ha ők felsőoktatásba járnak, és felvették őket, akkor már mindent lehet. Aztán az első vizsgaidőszakban jön a pofára esésé, mikor a tárgyak feléből buknak, és hopp a vizsgaidőszakból is kifutnak. Majd mennek a dékánhoz, hogy vizsgaidőszakon túl ők még hadd vizsgázzanak, meg petíciót nyújtanak be, meg mindenki k*csög, aki mindezt nem teszi lehetővé számukra. (a többi hallagtó érdekes módon, mégis befér a vizsgaidőszakba, és levizsgázik hoppá;) )
    Aztán sokan nem vallják be maguknak, hogy a hiba bizony az ő készülékükben van, s nem pedig a tanáréban, aki 20-30 év tanítás után hallgatók ezreit juttatta hozzá a tudáshoz, csak hát amikor be kell vágni egy anyagot, akkor már senki sem olyan nagy legény...

    [ Szerkesztve ]

  • Zola007

    veterán

    válasz Chesterfield #36685 üzenetére

    egyébként melyik Papp optika volt? a Kálvin téri vagy a Batthyányi / Fórum?
    tippelek egy nagyot a Kálvin téri esetén: csak nem a rövid hajú szőke volt az?

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Chesterfield #36685 üzenetére

    Ingyenes szemvizsgálatot megcsinálják neked az SZTK-ban, és még a vizsgálati eredményt is a kezedbe nyomják.

Új hozzászólás Aktív témák