Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Aryes #127240 üzenetére

    Pontosan ezt érzem én is

    Van ugye nekem egy A5 (2016) telefonom semmi baja, ősszel volt aksi csere 12e Ft-ért, novemberbe lesz 3éves

    De már érzem a késztetést a cserére, viszont semmi a baja a mostani telefonnak így erőtelesen le kell magamat beszélnem, még a csere gondolatáról is

    Bár a következőt is kinéztem már a A50-es telefon nagyon bejön

    Nálam egy kikötés van AMOLED kijelző, ezt viszont csak a Samsung nyújt emészthető áron

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • Zola007

    veterán

    válasz Aryes #127240 üzenetére

    Ezt a fogalmat nem ismertem, de találó. :)
    Szerencsére én sem vagyok könnyen befolyásolható, de csak pislogok, amiket látok az ismerősöknél.

    Sajnos sokan tárgy-függők (erre is van fogalom, csak nem jut eszembe), így a megvehető tárgyakkal próbálnak boldogságot, változatosságot és egzisztenciát vinni (venni) az életükbe.

    Őszintén szólva, én jobb szeretem, ha nem tudják mim van, bár nincsenek különösebben értékes dolgaim.

    Azt is mindig furcsálltam mikor PH adatlapon kiírják az emberek, milyen gép, telefon, nyomtatö, autójuk, stb. van (nem célzok senkire, ne vegye magára senki, akinek esetleg ki van írva)

    Mai napig az iPhone-s videó jut eszembe mikor látok valakit a tárgyaira "feszengeni" :DDD (semmi bajom az iPhone-al, csak ezt annyira eltalálták, hogy etalon lett nálam) ► [link]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák