Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz #33253120 #109664 üzenetére

    Sántít az analógia és nem értek vele egyet, de elfogadom a nézőpontod.
    PH cikkeket nem olvasok, így nem szívesen fizetek 1kg répáért, ha csak egy 1 doboz gyufáért jöttem a boltba, de értem.

    Ezentúl a privát üzenet funkcióra korlátozom akkor a tevékenységem, azért mennyi lenne a jutányos ár, ha kizárólag azt használom az egész prohardverről?

    (#109665) daa-raa: A kontraszt nem mindenható. Attól hogy más valami rosszabb, ez még nem lesz jobb

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • bul07

    nagyúr

    válasz #33253120 #109664 üzenetére

    Hát
    Most gondolj bele ha azok akik értenek valamihez nem írnának, nem segítenének
    Saját szellemi tulajdonukat osszák meg
    Akár a tápegységes fórumba hogy melyik jó melyik nem
    Vagy egy bejegyzést hogy merre jártak mit csináltak

    Ha nincs tartalom hozzáértő emberek akkor nem látogatnák az oldalt

    Jó példa erre a nyomtatós fórumrész, sokk hozzáértő otthagyta mert egy márka volt nyomva, meg is lehet nézni kérnek segítséget és napokig senki nem válaszol

    Vagy logout
    Ha nem lennének felhasználók akik írnak akkor honnan lenne tartalom
    Én nem vagyok nagy blogoló, három normálisabb bejegyzésem van, és képzeld az egyik írásomnál 5283-on áll a számláló
    Tehát ha én nem szánok rá időt és egy kis energiát hogy leírjam akkor jó nem 5283 látogató nem jön az oldalra de több száz olvasó nem jön
    Sőt azon írásom alapján jó páran is regisztráltak mert privátba kértek segítséget, és lehet aktív felhasználók lettek

    Szóval ha nincsenek a fórumozók akkor nincs tartalom és ha nincs tartalom akkor még kevesebb olvasó

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák