Új hozzászólás Aktív témák

  • tsyl

    aktív tag

    válasz SOAD19 #161590 üzenetére

    Hátha segít valamit ..Én most voltam két hete a máv rendelőbe gyomortükrözésen Dr. Kiss Gyula rendelésén. (semmi közöm a vasúthoz, csak nagyon jó felszerelésük van és 3 hete fizetős ultrahangra is idekértem időpontot) 2 éve szintén nála voltam, akkor fél perc sem volt a vizsgálat, és nagyon kapkodónak, kissé lekezelőnek éreztem. Most sajnos, ahogy jó magad is vagy, nekem is minél gyorsabban kellett a vizsgálat, így írtam emailt a rendelő címére és leírtam a problémám, valamint azt, hogy sürgős lenne, akár fizetős betegként is igénybe venném. Fél napra jött meg a válasz, hogy 3 nap múlva tudnak fogadni. Államilag és nem kell fizetni. A Doktor úr pedig most több mint 2 percen át túrkált a gyomromba, nagyon alaposan megvizsgált. Teljesen emberi volt, kellemesen csalódtam benne. Én úgy tudom 08-10ig gyomortükrözés, 10-től pedig vastagbéltükrözést végez.
    Ez utóbbin szintén 2 éve voltam, de akkor a Kenézibe még.
    Viszont itt a máv rendelőbe nem tudom bódítanak-e vastagbélnél ...anno az elsőhöz én nem kértem, de úgy soha többet.....nagyon fájt. :((

    [ Szerkesztve ]

    17 éve a PH-n....

Új hozzászólás Aktív témák