Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz mamusz11 #131264 üzenetére

    Munkatárs most vett egy 2011-es példányt
    i30 CW 1.6 dízelt
    Nem sokra rá elszakadt a sofőr ajtó nyitó bovden, és mivel rossz használtat vett meg amúgy is a cseréhez még az ablakot is ki kellene szedni, így maradt a tunyig megoldás, e videó alapján, és elég sok van fent így szerintem sűrűn előfordul (hyundai szervizes is fejből mondta hogy mennyibe kerül a bovden)
    Ahogy megnéztem nagyon vékony a bovden, kb fele olyan vastag mint egy Simson gázbovdenne, ugyan az szakadt le neki is mint amit a videóban mutat
    Ülni nem ültem benne, és még most is vette így nincs hosszú tapasztalata hiába is kérdezném meg

    Öcsémnek 2007 Kia Ceed- je volt elméletileg ugyan az a motor van a i30-ba is, nem tudom melyik évjáratig, a 2011-be még igen ha minden igaz

    Ha igaz akkor azt el tudom mondani hogy nagyon keveset eszik és hibája nem volt míg nála volt
    Mondjuk csak egy nagyobb hibája volt, egy akkumulátor ki be szerelés után elszállt a üzemanyag és a hőfok szint jelző, óra csere 70e Ft magassága vagy 6éve, viszont ez lehetett szerelési hiba is(bár a Kia szervizes jó pár kocsival találkozott ami így jár maga mondta mikkor cserélte)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák