Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Dyingsoul #120118 üzenetére

    Csak folyékony fém mehet a kupak alá, különben nem ér semmit a delid. CLU = Coollaboratory Liquid Ultra
    Asszem anno a Merlintől vettem, de már lehet, hogy van máshol is.
    Van aki szikét javasol, én zsilettpengével csináltam, az elég vékony, hajlékony, hogy beférjek a kupak és a nyák közé.
    Megnézel googleba képet a neten, hogy hogyan néz ki a CPU-d delidelve. Ez azért fontos, mert van egy két kisebb alkatrész ami kilóg a nyákról, nem lenne jó levágni. Ha ezeknek tudod a helyét, mehet a penge neki, bele a fekete ragasztóba. Ott kezdd el, ahol könnyen belemegy, majd szépen lassan körbe.
    Ha megvan, akkor elkezded csavarni a kupakot, és kész is.
    Valami plasztikkártyával leszeded a felesleges ragasztót a nyákról, és a kupakról is.
    CLU kell a kupakra is, meg a magra is, hogy meglegyen a megfelelő hőátadás. Máshova ne jusson!
    Mehet vissza a foglalatba, lehetőleg fekve legyen a gép. Leszorító rá, ne csússzon el a kupak! CPU Cooler... öröm és bódottág.

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák