Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    Na, közben a végére értem én is.
    Véleményem nyomokban SPOILERES lehet:
    Jó kis játék, de engem leginkább az eleje kötött le igazán, az utazgatás hajóról hajóra, a csodaszép, űrben lebegő roncsok, az űrséták.
    A bolygón már számomra leült a hangulat, de az eleje annak is jó volt, ám a végére, az idegen szerkezet környékén való bóklászást kifejezetten untam.
    Így a harmadik részre sajnos a szörnyikék minden megmozdulását lehetett látni előre, nem volt igazán "na most f**ok be"-érzésem, ami még az első rész alatt azért néhányszor előfordult...
    A történettől én nem ájultam el, a kötelező puni lány ugyan aranyos, de simán meghagyhatták volna szép emléknek a második részben.
    A végén nagyon érezhető volt a Doom 3 hatása, a hatalmas főboss, a lábunk alatt széteső-összeálló talaj, stb..
    Az AI elég hülye volt, még emberi katonáknál is, de nem volt annyi dolog velük, hogy komolyan zavarjon.
    Nagy hátrányát érzem annak, hogy LAN-on nem játszható coop-ban, pedig igazi közösségi lanos élmény is lehetne belőle.. Persze a warez miatt valahol érthető, de ha eljő a világvége, és csak generátorok mellett tudunk gépezni, és nem lesz net, hogy játszunk? ;]
    Normalon játszottam, 88%-ra írja a végére a befejezettséget, és 20 óra volt.
    Ez elég pozitív, főleg mert még elő fogom venni valószínűleg bár annyit nem tolok bele majd, mint a DXHR-be :D
    Az is tetszett, hogy a jóféle port, alacsony a gépigénye, mégis elég tetszetősen néz ki.
    A fegyverbarkácsolást a végére megszerettem. :K
    Szóval nálam ez egy 7.8/10

Új hozzászólás Aktív témák