Új hozzászólás Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    Értem. Akkor ezek eleve erősebb fegyverek is alapból? Mert végül is írja, hogy 5-10% egyéb tulajdonságokra stb.
    Az első rész mentéséért a cuttert adja, azt ami az első részbe is volt. Azt nem tudom ez és a 2-ben szereplő cutter között van -e különbség. Szerintem lehet újra kezdtem (kb 1-2 napi játék ameddig eljutottam), mert kapott gócot a hullámfegyver is, ami nem is lehetne még az enyém.
    Mondjuk legalább láttam miféle fegyverek lesznek. Ami új volt egy dárda, szöglövő féle, egy gránátvető (egyiket se próbáltam) és egy mesterlövész puska féle, ami alapból 50 sebzéssel indul. Na azt kipróbáltam (1 szörnyet nyírtam ki vele). Érdekes mert nem kellett csonkolni 1 lövés a szörny hasába (az alap pengésnek) és ki is terült. Illetve 2 lövést kapott, mert sunyi módon feküdt a földön, az első az ébresztő volt.

    Akkor a ruha fejlesztése is ugyanúgy lesz mint az első részbe, venni kell tervrajz alapján a drágábbakat? Mert itt meg azt hittem ki kell választani egy típust és azt tápolni.

Új hozzászólás Aktív témák