Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz kory24 #306 üzenetére

    Én csak az armor szettér csináltam meg, amit a 25-ös szinten kapsz, mert tetszett. Azért értem el a Blaze escalation lvl25-öt. És a nehezebbik, 10-50-est csináltam.
    "Többször olvasom, hogy felhúzzátok a 1-13as escát 15-re."
    Ezt nem értem.
    A kis escalation-t csak nemrég kezdtem el solo-ba csinálni. Gyorsan lehet az elején szintezni ott a fegyvert. Tegnap pedig csak azért mentem kettőt, hogy kipróbáljam a buildemet.

    10-50 Escalation-nak igazán az értelme elsősorban az, hogy a fő behemót megölésével, és az ott szerzett cuccokból lehet Legendary fegyvereket gyártani. Ezért fontos. De ezért nem kell 25-ös szintet elérni.
    Minden escalation, ad egy armor szettet lvl25-ön. Ez csak ott szerezhető meg. De ez csak cosmetic/transmog cucc, szóval csak a külsőt változtatja meg a karakternek. Ezek egyáltalán nem nélkülözhetetlen dolgok. Ha tetszik rámehetsz, de nem muszáj.
    A talent pontok pedig jönnek maguktól. Minél magasabb szintet érsz el ott, annál könnyeben fogsz letudni egy-egy escalation menetet. De azok a talent-ek csak bent az escalationba érvényesek, csak ott erősítenek. Szóval ezen kívül nincs értelmük.

    "Bár egymás után menni többet kicsit hosszú"
    Két, vagy három napig csak azt csináltam, mire meglett a 25-ös szint. Igen, baromi monoton volt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák