Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Set-Comment™ #546 üzenetére

    Azért nem fogok minden csoport mob ellen fegyvert készteni. Szeretem az egyszerúséget és elég nekem pajzsot meg gyűrűt cserélgetni. Egy két boss ellen van készítve fegyver meg van egy magic resist set-em is mert az rohadtul szed de ennyi elég.
    A kristály sombik ellen elég egy ráugrós támadás Bk axe-al vag y egy backstab.

    (#547) nubreed
    Megint nagyon szívesen.

    D úgy lesznek berakva azok az óriás katonák (továbbiakban őrök) hogy ne tudj elmenni melettük és nem megküzdeni velük. De mint láthattad nem olyan veszélyesek mint amilyen nagyok. vagy 3 féle támadásuk van és ráadásul simán mögöttük lehet maradni. (lesz majd még 2 akik nagyobbak ezeknél :) de azok sem veszéjesebbek csak egy picit.)
    Szemben lévő lift felé. bionfire-től balra majd duke archive lesz de az még le van zárva előtted.
    kell majd kicsit bolyongani mint bligtown-ban is de csak a látszat hogy merre kell menni mert elég lineáris.
    Azok a deémonik akik felvittek anor-ba majd lesznek ellenfélként és tőlük lehet kifarmolni a lightning-os demon spear-t amit írtam ez előtt. Nekem most nincs meg de majd visszamegyek érte te meg farmold ki szerintem mert az egyik legjobb spear.

    (#548) Big Bopper
    Gyanítom a robbantős spellje ölt meg. Az magic alapú. Ha azt el tudod kerülni akkor olyan mint az első nagyseggő volt a játék elején.

    (#548) Big Bopper
    A BK great sword még lasabb de valóban van sok gyorsabb fegyver.
    Én az olyan lassú fegyvereket már pont nem szeretem. Nem rosszak. Meg lehet velük tanulni nagyon jól játszani de nekem nem adja. inkább sebzek többet és kisebbet de gyorsabban.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák