Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Big Bopper #584 üzenetére

    ha nem mész fel a létrán hanem odamész ahonnan az arany gólem kijött akkor ott lesz a csaj set-je. Nem tudom már miben jó de elfér szal szedd majd fel.
    A hydra-t mikor már kevés feje van akkor úgy szoktam hogy előkapom a nyilat belockolom és lövöm. Olyankor már sosem talál el az a maradék néhány feje. meg ott nem szoktam felvenni a vízben lévő set-et hogy lássam kb meddig szabad bemennem a vízbe.
    Igen az a pendant lesz az. Majd megjelenik egy örvény és beránt. asszem ha megvan ott a bonfire akkor ugyanúgy ki tudsz jönni teleport-al meg visszamenni.
    A guarsian-okkal vigyázz majd, Ilyen nagy benga kőgólem szerü ellenfelek marhanagy kőbaltával.
    Meg ha eljutsz a végefelé az óriáshoz meg ne támadd mert nélküle nem tudod leverni az utolsó sárkányt.
    Meg én azt javaslom hogy akkor menj be oda mikor már az alapjátékban megvan minden azaz a lord vessel-nél kinyílik a nagy kapu ami a fő boss-hoz vezet. Csak azért is így csináld meg mert akárhova is fejlődtél a dlc azért elég erős mind mezei ellenfelekben mind boss-okban és lesz elég kihívás benne így is.
    Én a legtöbbet a rohadt sárkánnyal szenvedtem a legvégén. nem tüzel le úgy mint a hellkite aki a hidat őrzi de gyors meg repül meg nem viccel.. :D

    A disznó elől futást azért úgy gondoltam hogy közben be van lockolva szóval háttal futsz és ha kell gurulsz hátrafelé vagy feltartod a pajzsot védekezni. Ilyeneknek nem fordítunk hátat! :D

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák