Keresés

Aktív témák

  • El Barto

    tag

    Sziasztok!

    Csak a DS3 fórum miatt regeltem be,az elmúlt pár napban végigolvastam az összes hozzászólást melóban! :DD Remek kis közösség,nem semmi emberek vannak itt,respect! :C Ezúton is köszönök mindenkinek minden tippet,trükköt,tanácsot,linket,videot,örök hála!

    Én PS4 -en játszok,NG+6-on most lett meg Nameless King második tryra,elsőre bementem hozzá nagy pofával 2 estus 3 ashennel,nem kellett volna! :O Nade a lényeg: Twin Princes.Srácok,40 ember ment el rájuk.Olyan szintem berserker módban van már P1-ben is Lorian,aztán Lothricot püfölve is kb. hatszor kellett őket földre vinni.Majdnem mindenki elsőre lett meg egyedül,Aldrich,Friede,Nameless másodszorra,de a hercegekbe beleőszültem.Cinder van hátra illetve a Ringed City DLC,aztán NG+7...

    Van pár felesleges cuccom,+3-as gyűrűk,fegyverek,stb,ha valakinek hiányzik valami írjon nyugodtan!

    :))

  • El Barto

    tag

    Champion Gravetender is berserkermódba váltott,pontosabban a farkasa! :W Én ezt nem értem.NG+6,tegnap Cinder,Nameless másodjára kényelmesen el lettek földelve,az ikreknél meg most összesen elment 55 db ember.Hiába tudom hogy tűzre érzékeny,még megdobálni sem tudom,egyszerűen elsodor,weight ratio 22%,és nem bírom kiugrálni. :((( Próbálom kerülgetni az oszlopokat,láthatatlanság,minden ami eszembe jutott,max. a feléig tudom levinni de akkor már úgy játszok mint egy polip! :P Állítottam még a kamera érzékenységén is,jojózik is a szemem rendesen,nade 2000 HP-t levisz egyszerre?Sajnos ez már nem a jól eső küzdelem,szimplán unfair... :(

  • El Barto

    tag

    válasz BOBAKILL #3692 üzenetére

    Köszi,az ikreket segítséggel ugyan de végül sikerült lenyomni,a tegnapi kifakadásom az óriásfarkasnak szólt. :((( Bármit csinálok nem megy.Elvisz a fejével,elsodor,rám ugrik,annyira egyenlőtlen a dolog hogy az hihetetlen,2000 hp-t egy boss sem szed le.Ma a Ringed City dcl-t csináltam,és például Demon Prince másodikra lefeküdt!Szóval fogalmam sincs,most vacsi közben megnézek pár videot hátha okosabb leszek! :DD
    Semmi jelentősége,hagyhatnám a fenébe,de olyan vagyok mint De Niro a Heatben...vannak ügyek,amiket le kell zárni! ;]

  • El Barto

    tag

    válasz Rony949 #3704 üzenetére

    He-he,Cup Souls! :C Tényleg szuper,köszi!

    A veteránokat kérdezem: normális az ha hajnali négykor Playstation 3 hirdetéseket nézek csak hogy a Dark Souls-t is kipörgethessem? :P Nézegettem videokat róla,nagyon tetszik.A három után nem lesz csalódás?PC-n nem akarom,alapvetően konzolos vagyok.

  • El Barto

    tag

    Délután Grand Archivesban farmolás közben elbuktam 19 millió soult. :W Sosem gondoltam volna hogy egy játék meg tud ríkatni,de azért egy könnycsepp kigördült... :O :U

  • El Barto

    tag

    válasz Rony949 #3710 üzenetére

    :D

    NG+7 előtt gondoltam farmolgatok kicsit,lépek pár szintet,csak egy idő után a bevált metódus unalmas lett,ezért elkezdtem próbálgatni a különböző fegyvereket.Lecsapott az egyik angyal mert tököltem,semmi gond,százszor volt már ilyen,bonfire után már szaladtam is volna vissza rutinból...csak a lift fent maradt,én meg szó szerint belesprinteltem az aknába. :W A szívem dobbant olyat b@sszus,nem szépítem,az üveg jégerre rá is markoltam párszor az este folyamán! :P Így jár aki egyszerre DS-ezik a tévén,zenét hallgat a telefonról,és laptopon a DaS végigjátszást nézi. :D Elkezdtem végül NG+7-et,és tényleg nem lehet,nem szabad rutinból nyomni,ez a game egyszerűen megköveteli a figyelmet,fegyelmet,ALÁZATOT.Azért már a DS-es rutin bőven bennem van,de még Gundyr előtt két kutya majdnem simán szétkapott.Elképesztő!

    Kvelstadt: he-he,annyi lélek nincs hogy feloldozást kapjak! ;]

    (Viszont DaS lehet hogy laptopon lesz kijátszva - persze tévére kikötve,kontrollerrel -,hihetetlen hangulatos a full magyarítás!Játékra nem vágytam még így életemben,totál bezsongtam! :DD )

  • El Barto

    tag

    Eddigi tapasztalataim így félúton NG+7-ben...

    Agresszió a köbön,két kutya is pillanatok alatt szét tud kapni,de ez persze nem újdonság.Az már érdekesebb,hogy 2000 HP-t 2 3 ütéssel leszednek! :P Bossok: nem akarok semmi extrát belelátni,mert elvileg csak az életerejük több egy kicsivel (ez a max. szint ha jól tudom),de szinte mindegyik csinált olyat,mit eddig nem tapasztaltam! Gundyr elsőre,utána nekem mindig Dancer jön...egyedül elsőre majdnem megvolt,de utánam hajította (?) a kardját,kábé a kapuban állva talált el míg a terem másik vége felé szaltózgattam! :F Behívtam magamhoz a Sword Mastert,el sem merem mondani mit kapott szegény! :D Szemét vagyok,végignéztem!Vordt elsőre (oda-vissza rohangálás négyszer egymás után eddig nem volt,szerencsére kiugráltam,aztán távolról crystal magic),Greatwood szintén (kétszer a falhoz csapott,meg felállt és rám akart csücsülni),Volnirnak már nem kellett volna sok,erre rám fújt valami mérget,én meg csak gyepáltam,észre sem vettem hogy leszalad a HP csíkom!Épp akartam ütni,erre kiírja a game hogy You Died,mondom mi van?! :D

    Abyss Watchers...na,az király harc volt!!!Behívtam Blackhand npc-t segítőnek,így volt az első fázis két perc!!!ÚÚÚ,szinte azonnal bejött a második Watcher is,aki csak velem foglalkozott,harmadik pedig nem jött "segíteni" - na aztán második fázisban kaptam olyanokat a lángoló pallossal,hogy csak néztem,tripla kombó,360 fokos csapások...! :C Old Demon King elsőre,de a hammerrel olyan tüzeket "dobbantott" hogy a hátamra csapott fel,pedig volt köztünk táv bőven...meg suhintott is lángokat,jó volt.

    Pontiff eddig mindig elsőre,a hagyomány szerencsére most sem szakadt meg,de pont ivás közben felnyársalt,na mondom ennyi volt...lement a fél HP-m,utána még égetett meg földhöz csapott,de akkor már nem sérültem = ?

    Aldrich miatt szégyellem magam,amatőr voltam...már csak egy ütés kellett volna,lőtte a nyilat,én meg beleszaltóztam és suhi...egyszerre haltunk meg,a gép megadta (felirat: You Died és alatta a Lord of Cinder Soul,he-he),viszont az ember formát amiben bementem elvette! Kár azért,inkább harcoltam volna vele,én ha legyőzök egy bosst mindig meghajolok előtte...

    Még sokan vannak hátra,de Archdragon Peak már kipucolva,úgyhogy a ma esti menü Nameless King,aztán Ocerios...csak utána megyek Yhorm irányába.(Mondjuk ez így elég alternatív útvonal már! :D )

  • El Barto

    tag

    Ha már feljött a téma,tanácsot szeretnék kérni.Napok óta gondolkodom hogy mit tegyek.

    Nagyon tetszik a legelső Dark Souls,nem kérdés hogy végig szeretném játszani.PC vagy PS3?! A PC előnye talán annyi lenne hogy grafikai modokkal szebb (úgy tudom),illetve van full magyarítás,és azért az nem kicsit dob a hangulaton.Kontrollerel,TV-re kötve természetesen. (Laptop vásárlás előtt állok,azért kérdezem,mert akkor úgy választok.) Viszont pld. a mentés miatt rengetegen panaszkodnak fórumokon,vagy az már meg lett oldva? (Bocs ha hülyeséget kérdezek,világéletemben konzolos voltam.Egyáltalán kapható még PC-re a játék?Ha igen,és megveszem original,azt is tudom magyarítani?Ebben a témában határozottan szőke nő vagyok,sorry! :D ) PS3 volt már,szerettem,de használtan is 50 ezrekért látom mindenhol,8-10 éve vas,ki tudja meddig húzza,viszont akkor ott lenne a DeS,DaS is...pénzt mindenképpen szánok a dologra,játékélmény szempontjából hogy járnék a legjobban?

    Köszi az infokat,véleményeket,tanácsokat előre is!

    :))

  • El Barto

    tag

    válasz Šolaire #3758 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat,a linket és a tippet is,az tuti hogy a DaS-t magyarul nagyon komoly lenne nyomni.Steamről még életemben nem vásároltam,de hát egyszer mindent el kell kezdeni gondolom. :DDD Két éve vettem egy PS3-at,még a régi ducit,iszonyat hangos volt és melegedett rendesen,és úgy fél évet bírt,Skyrim bossfight alatt adta meg magát,üvöltve téptem a hajamat! :P Na majd hétvégén alaposabban körülnézek,de ahogy magamat ismerem lesz ebből konzol is,gamer laptop is!

    :R

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz Šolaire #3760 üzenetére

    Nem azt írja hogy nem lesz kész?Karácsonyra ígérte,de nem volt kedve foglalkozni vele. ?

  • El Barto

    tag

    Kérdezek párat a profiktól ha nem gond,néhány dolog még több száz óra után sem tiszta!

    Ritual Spear Fragment - mi az,és hogy kell használni?Látom a bónuszai mindenre S,csak PvP-ben működik,vagy invadelésnél?Miért nem a fegyvereknél vagy varázstárgyaknál van?

    Hasonló tárgy: Dried Finger?Az oké hogy nagy figyelemmel használjam,de hol működik,és mit tud?Ki tudom guglizni,de inkább tapasztalatok érdekelnének,működik-e,megbízható,mikor érdemes használni,ha egyáltalán..?

    Rubbish-t használt valaha valaki?Mire való?

    Szeretnék lassan megtanulni majd parryzni,van top favorit shield ajánlata valakinek?Azt olvastam hogy valamilyen hit miatt a kicsi kör alakúak a legjobbak,a Sunset a legszimpatikusabb!

    Szerintetek melyik a legjobb,azaz játék közben a leghasználhatóbb boss fegyver?Szinte mindet kimaxoltam,de van amelyik nagy csalódás,Friede kaszáját imádom de nehéz és körülményes vele küzdeni (pld. a kicsi és fürge Thrallok mindig közbeszúrnak,stb.) - ?

    Köszi! :))

    Majdnem NG+7 végére értem,a Midir-féle katana brutális! :K Már csak Ariandel DLC van hátra,de ma koop és farmolás a program!

    :DD

  • El Barto

    tag

    válasz Kvelstadt #3764 üzenetére

    Köszi!

    Próbáltam megidézni segítséget a Fingerrel,de nem sikerült - sem Midirnél,sem Gaelnél nem voltak lerakva jelek,gondoltam kipróbálom hátha,de semmi sem történt!A boss fegyvereket én sem nagyon szeretem,egy csomó csalódás,valahogy normál menetelés alatt nem praktikusak.De most meglett a Frayed Blade katana,meg kiváltottam Gael kardját a lelkéért cserébe,na az nagyon jónak tűnik.A pajzsokat majd megnézem mégegyszer,bár eddig pár száz órát elvoltam parry nélkül! :P

    :)

    Nap híre: úgy néz ki lesz DaS Remastered!!!

    :DD

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz sp8787 #3766 üzenetére

    Dettó,már nézegettem a PS3 árakat,de a magyarítás miatt még gamer laptopon is elgondolkodtam.Így van,15-én kiderül...nekem a bejelentés remek születésnapi ajándék lenne! :DD

  • El Barto

    tag

    válasz sp8787 #3769 üzenetére

    DaS-ra már évek óta van magyarítás (sőt a kettőre is,a háromra pedig most készül),csak ez ugye a PC-sek kiváltsága...viszont van fent YouTube-on végigjátszás,magyar feliratok,magyar kommentár (ez utóbbit lekapcsoltam),igényes,jól sikerült munka,szinte visszajön a régi Kaland-Játék-Kockázat könyvek hangulata! :) Nagyon sok dolgot jobban megért az ember,elképesztő a menüben matatni és magyarul olvasni a pld. fegyverek leírásait stb.,de az is igaz hogy...furcsa.Firelink Shrine = Tűzkapocs Oltár. :D Nekem tetszik,de megértem ha másnak nem áll rá az agya.

  • El Barto

    tag

    válasz Kódos #3770 üzenetére

    :DDD

    Az ember azt hiszem eredendően szikra,pontosabban parázs.

  • El Barto

    tag

    válasz sp8787 #3779 üzenetére

    Jó csinálod.Gundyr után NEM KELL megölni Dancert (lehet,de hamár az elején arra mész csak magaddal cseszel ki,tapasztalat),Dancerhez közvetlenül Yhorm után kerülsz be a sztori szerint - innen már nincs sok hátra.Persze a két DLC is vagy 8-10 óra legalább.A keményebb bossok még csak most fognak jönni,fel is soroltam mind,de rájöttem hogy spoiler lehet,így inkább töröltem!A lényeg,hogy igen,azért némi tapasztalatot és beidegződéseket adott a BB,nekem az első ilyen jellegű játékom a DS3 volt,és utána a BB volt rutinszerű,mert automatikusan figyeltem már mindenre,benéztem mindenhová,füleltem,lockoltam...

    :C

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz Šolaire #3778 üzenetére

    Nem tudom miért írjátok hogy a Dancer a játék eleje,nem az.Yhorm után közvetlenül tesz be a játék,AKKOR kell vele megküzdeni hivatalosan.Az hogy Gundyr ill. Vordt után is le lehet csapni akár,NG+-ban vagy a későbbiekben már egy dolog (én is úgy csinálom már),de egy új játékosnak első körben (mondjuk level 10-12 környékén) öngyilkosság megpróbálni,nekem négy órám ment rá anno! :P Staminád nincs annyi hogy kidodge-old,többiről nem is beszélve.

  • El Barto

    tag

    válasz Kódos #3783 üzenetére

    Inkább spoilerbe teszem a választ,biztos ami biztos:

    A Lothric Castle-ból jutsz el a Dragonslayeren át Grand Archives-ba,ahol az ikrek tanyáznak,Aldrich Anor Londoban van!

    :)

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz Rony949 #3790 üzenetére

    Igen,több helyen olvastam én is,a Tenchu a legvalószínűbb!És állítólag a "következő tizenkét hónapban" minden kiderül,szóval nagyon messze még dolog! Sebaj,addig a DaS Remastereddel pont elleszek,aztán mire végzek pont kijön a DeS Remastered...

    :DD

  • El Barto

    tag

    válasz Šolaire #3792 üzenetére

    "Hivatalosan" nem arra kell menni! :D Tapasztalat: new game,deprived karakter,életem legelső ilyen jellegű játéka - level 10-en 4 órán keresztül próbáltam megfektetni Dancert,nem sikerült! :)) Az újaknak én ezért is tanácsolom a rendes útvonalat,az is elég kemény,de arányosan növekszik a nehézség (ha jól tudom Pontiff után van egy érezhető váltás,na nem mintha addig sétagalopp lenne)!

  • El Barto

    tag

    válasz El Barto #3793 üzenetére

    Életem legelső párbaja - GYŐZELEM!!!

    :DD

    Úgy meglepődtem,hogy gyorsan ki is léptem a játékból! :DDD

    Kinek mi a tapasztalata,taktikája?Fegyverek vagy mágia a jobb?

  • El Barto

    tag

    válasz Šolaire #3794 üzenetére

    A létező összes végigjátszásban és leírásban a Vordt - Undead Settlement... sorrend szerepel,Dancer már jóval nehezebb mint Greatwood,Volnir,vagy Crystal Sage.Nem vitázni akarok,bárki bármerre mehet persze,kérdés hogy egy eleve nehéz játékban még miért szúrnál ki magaddal direktben is? :D Bár mondom,NG+-ban már nem számít,én is mihamarabb kinyírtam mindig!

  • El Barto

    tag

    válasz Kódos #3799 üzenetére

    Átérzem,szerintem Twin Princess a legrosszabb.Nekem NG+6-ban 40 emberem ráment,aztán hívtam be segítséget,NG+7-ben már meg sem próbáltam egyedül.Kiszámíthatatlan boss,egyszerre nagyon sok dologra figyelni kell.

    Pontiff például mindig lement elsőre,Dragonslayer is,Ocerios titka pedig szerintem az hogy vak,én egyszer véletlenül magamon hagytam a Slumbering gyűrűt,ami "hangtalanít' ugye,két hitet kaptam összesen,mert csak vaktában csapkodott,meg jegelt.

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz Kvelstadt #3805 üzenetére

    :D

    Nekem Vordt gondot okozott deprivedként,úgyhogy elindultam a másik irányba. (Úúú a Lothric Knightoktól anno rémálmaim voltak! :D ) Na,gondoltam az öreglányt nehogy már ne tudjam lecsapni...aztán jött a meglepetés! :Y Négy órán keresztül próbálkoztam,aztán mérgemben visszafordultam és szegény Vordtot elsőre lecsavartam!

    Igazából egy kezdőnek azért rossz a nem megfelelő úton haladni,szinteket lépni,izmosodni,fegyvereket szerezni és fejleszteni,mert 2 óra játék után belefut egy ilyenbe mint Dancer,és simán elmehet a kedve az egész játéktól,ami persze végzetes hiba.Hányan de hányan írták anno fórumokon hogy letöröltem a picchába...negyedszerre is feltettem...szóval ja,fontos hogy megdolgozzunk a sikerélményért,de az instant szívás,frusztráció már egy más dolog!

  • El Barto

    tag

    válasz sp8787 #3807 üzenetére

    Igen,NG+7-ig erősödik a játék (bossoknak például több HP-ja lesz).

  • El Barto

    tag

    válasz vorosmarti #3810 üzenetére

    Nono,bárki bárkit lecsaphat bármilyen okból kifolyólag,akár hirtelen felindulásból is! :DDD Én első alkalommal Hawkwoodra is rácsaptam,lett is kergetőzés belőle! :DD

    (Amúgy a poén az hogy úgy megijedtem Dancertől,hogy elsőre majdnem meglett "ösztönből",egy ütés kellett volna neki.Aztán persze elkezdtem cifrázni,taktikázni,okoskodni,"majd én azt tudom" alapon,nem is sikerült kinyírni!)

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz Djuree #3817 üzenetére

    Nálam alapszabály hogy sosem adok el semmit - ki tudja,egyszer talán még jó lesz valamire,legrosszabb esetben cserealapnak -,az összes létező fegyvert begyűjtöttem,pajzsot,csengettyűt,stb.,és rengeteget maxoltam is,egy teljes végigjátszás a 2 DLC-vel azt hiszem 14 slab.Már az összes fegyverrel nekiindultam,de van ami PvP-ben használhatatlan,van ami a normál haladásban,mert nehéz,nehéz használni,körülményes,sok idő előhozni a speckóit és addigra háromszor ledarálnak...én az első három (asszem) végigjátszást Refined Astora Greatsword-del toltam végig,a legkönnyebb GS,gyors,brutális,imádtam! :D Aztán kezdtem el váltogatni,próbálgatni,szerintem a tőröktől kezdve egészen a Follower Torch-ig mindennel voltam már.

    Az egyik legjobb cucc talán a Lothric Sword,én chaos gem-et tettem rá (fire és lighting damage egyszerre),max. staminánál 8x tudsz vele csapni - az 4000 DMG! ;] De igazad van amúgy,kinek mi.Egy szem párbajom volt eddig,ott az ellenfél Aquamarine tőrrel jött,aki meg segített Gaelnél,ostorral!

  • El Barto

    tag

    válasz Djuree #3828 üzenetére

    (Bocs hogy beleszólok,de felkaptam a fejem arra amit írtál!Tényleg ennyire jó a 2.rész?Gondolom a Scholar...-ról van szó?Nekem DS3-ban van jelenleg 788 órám,a kettőt is megvettem természetesen,de nagyon nem jött be valamiért.Aztán néztem róla videokat is,de valahogy nem tud beszippantani,pedig DaS,DeS rohadtul megfogott,alig várom hogy játszhassak velük. :D Mi tetszik benne ennyire,téged mi fogott meg benne?Miért ajánlanád?Mondjuk a háromhoz képest hová tennéd,játékélmény,történet,bossok..?)

  • El Barto

    tag

    válasz snake78 #3843 üzenetére

    (Neked írom,de az eddigi válaszokat megköszönve természetesen mindenkinek szánom!)

    Én DaS3-mal kezdtem,800 órám van benne,de látom a hibáit,elképzelni nem tudom (pontosabban dehogynem) hogy egy pld. Naughty Dog ebből mit kihozott volna,te atyaég...mindegy,életem első From játéka,szívás kontra sikerélmény,beszippantott csúnyán,örök kedvenc (szerelem) marad. :)

    Úgy 200 óra után gondoltam belevágok a DaS 2 Scholar...-ba,20 euro volt Media Marktban,a hülyének megéri,hát még nekem...egyszerűen nem hittem el amit látok.Csúnya,szegényes,olyan kis fapados az egész,hi-he-tet-len hogy csupán egy év van a két játék között (BB-t meg nem is említve).Egyszerűen elment tőle a kedvem,hülye érzés mert tudom hogy magammal szabok ki,de MAJD egyszer,valamikor...mostanában kizárt,nem véletlenül lett meg NG+7 is a harmadik felvonásban inkább.

    Az első két rész nekem kimaradt (istenem,még a PS3-as korszakban hányszor de hányszor a kezembe voltak a borítóik,és mindannyiszor visszaraktam...nincs térkép,nehéz,kell a francnak,he-he),de a végigjátszásokat leszedtem,végignéztem Demon's Souls és Dark Souls magyar walkthrough-kat.PC,felhúzva a textúrák,gyönyörű,gyors,gördülékeny,ha valóban lesz remastered és ennek csak a felét nyújtja,már pezsgőt bontok! :D

    És a Bloodborne...ráuntam.Platina,de a végén már nagyon szenvedtem,közben is csak a DaS 3-ra gondoltam (mondtam hogy szerelem :B ),de látom az értékeit,megértem ha valakinek instant klasszikus,megérdemli.

    Epic bossfightok?DaS és DeS végigjátszásban is kardos-pajzsos lovag van,más a tempó,a taktika,én a háromban SOHA nem használtam pajzsot.Vannak jó bossok (Friede,Abyss Watchers,Champion Gundyr,GAEL - az a moveset,huhúúú),igaz hogy a legnagyobb küzdelem talán 2 perc lehet,DeS-ban meg valami Tower Knightot öt percig kalapálnak,de az attól még nem lesz epic szerintem!

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz Kódos #3862 üzenetére

    Nálam ez úgy működik hogy ami érdekel,vagy tudom hogy majd egyszer sort tudok rá keríteni azt egyben leszedem YT Downloaderrel,onnantól kezdve akkor nézem meg amikor akarom,tudom,kedvem van hozzá. (Egy 1TB-s külsőt teleraktam,szerintem egy darabig elég lesz! :DD És természetesen platform független a dolog,az Uncharted Golden Abyss például érdekelne,de csak miatta nem fogok Vitát venni,viszont végignézni azért nem rossz élmény!) A stream jóval kötöttebb dolog,azt sem tudom 5 perc múlva mit fogok csinálni,nem hogy mondjuk szombaton délután háromkor! :D Meg tudod,bármikor bármi közbejöhet,netproblémák,meló,egyéb dolgok...YT csatornán a mai napig gondolkodok én is,de tudom ha belevágnék onnantól 200%-ig csak arra koncentrálnék,annyi időm,energiám meg egyszerűen nincs.Majd nyugdíjasként,toljuk fel a PS10-es Bloodborne 7 és Dark Souls 9 végigjátszásokat ezerrel! :))

  • El Barto

    tag

    Véget ért a NG+7-es végigjátszásom már egy ideje,de pár dolgot kihagytam,most tolom a párbajokat,időnként meg visszamegyek ide-oda - így tettem ma is,a Champion Gundyr előtti területen van ugye a két kristálycica!Picit elbaromkodtam a dolgot,magamra húztam őket,így szimpla vadászat helyett élethalálharc lett a dologból - és csak most döbbentem rá mennyire jól meg vannak csinálva.Nagyon komoly ahogy lépdeléskor mozog a vállul (eddig szinte csak gurulva láttam őket mindig),egyszerűen elámultam. :) Innen adódott az ötlet,remélem nem baj: kis közvéleménykutatás! :D

    A Dark Souls 3-ban (CSAK abban)

    - mi/ki a kedvenc mobod?
    - mi/ki a kedvenc minibossod?
    - mi/ki a kedvenc bossod?
    - mi/ki a kedvenc NPC invadered?

    Csak egy válasz érvényes! :DDD Az én sorrendem:

    - a Thrallok - csóri mikor meghal milyen hangot ad már? :DDD Alig várom hogy kinyírjam de utána meg úgy megsajnálom! :P És ahogy cipeli azt a dög nehéz kardot,haláli!
    - Havel the Rock - brutális ha eltalál a sárkányfoggal! :D
    - Gael - irgalmatlan az a moveset,ahogy négykézláb vágtat feléd kezében a karddal,oltári!
    - Longfinger Kirk - imádom földbe döngölni a férget! ;]

    Remélem minél többen válaszoltok! :)

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz Kvelstadt #3868 üzenetére

    A minibossok azok akik nem főbossok ugyan,de kemények,és ha megölöd őket már nem élednek újra (pld. Stray Demon,Outrider Knight,Havel..),valamint vagy értékes dolog miatt,vagy a továbbjutás érdekében le kell gyakni őket!

    Champion valóban epic,bár ahogy néztem DaS-DeS bossfightokat (meg úgy globále az egész játékmenetet),a DaS 3 tényleg sokkal gyorsabb lett.

    (Hú de utálom a Gargoyle-t! :D )

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz Kódos #3894 üzenetére

    Amit leírtál az kábé én vagyok,Dimithri ennél sokkal komolyabban nyomja! :D Nézd meg a boss videoit,bemegy Ocerioshoz SZÁZÖTVEN MILLIÓ soullal,minimális életerő,bal kézben morion blade,jobb kézben lighting rapier,és öt szúrásból megvan! :P Brutál az a gyerek,bár bevallom őszintén minden PC-s játékost illetve a teljesítményüket fenntartásokkal kezelem,mert bőőőven van lehetőségük csalásra,"illegális teljesítményfokozásra!" :DDD Én PS4-en tolom,tápolgatom a kis emberkémet legálisan,de a level 802 szint ANNYIRA qva messze van hogy hihetetlen...tegnap este és ma hat órányi farmolással tudtam összesen 5 szintet lépni,most vagyok level 515,a következő már 3.8 millió soul,az úgy negyven perc...

  • El Barto

    tag

    válasz sp8787 #3887 üzenetére

    Rosariánál állítsd át a statjaidat,luck legyen 99.Kell az Irithyll Rapier,ill. a Shield of Want,és természetesen a Symbol of Avarice a fejedre,na meg az itemes gyűrű.A rush előtt elpattintasz egy rusted coint (tanács: láthatatlanság magic,illetve Slumbering Ring hogy ne halljanak,így nem melós a dolog,szimplán rutin),ez így kb. 600-700-as Item Found. :) Beteszel valami zenét vagy filmet a háttérben,simán dobálják a cuccost!

    Amit én tapasztaltam - irgalmatlan sok ember illetve covenant item farmolás után: hülyén hangzik,de tényleg van amikor "rossz szériát" fogsz ki.Nem tudom ez miért van vagy hogy a rákba lett beleprogramozva a játékba,de nekem MINDIG beválik: ha 8-10 próbából sem jön semmi,bonfire,utazás Firelink Shrine-ba,majd vissza. Nekem már voltak olyan szériáim hogy elmentettem ,mert nem hittem el: ember farmolás,7 lothric knight ugye - négy lent,három fent -,egy körre jött 6 ember (!),2 sunlight medal,1 refined gem,2 teljes lovagi szett fegyverrel,és pár titanite! :D

    Ne add fel!

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz Kódos #3899 üzenetére

    Erről beszélek én is! :D Grand Archivesban nekem egy kör kb. 50 másodperc,azalatt jön 294 ezer soul.Ha megállás nélkül csinálom is egy szint jelenleg minimum 15-20 perc,de közben ugye net,chat,hírek,stb...ők meg beírnak valami kódot PC-n,és 999999999 soult beírnak maguknak (láttam videon).A max level szint 802,én NG+7 után vagyok,most megnéztem,815 óránál tartok,de ebbe azért nagyon sok egyéb is benne van természetesen,maga a farmolás szerintem úgy 200 óra körül lehet talán.Pepecselős vagyok,minden bokorba benézek! :D Bloodborne 60 óra,platina,és le is töröltem,soha többé..! :P Skyrimben meg 1500 órám volt,fele laptopon,magyarul,fele PS3-on,aztán mikor szegény megmurdelt,leszedtem PS4-re,egyből moddolgattam,cheateltem,összes maszk,fegyver, jippí,meg is untam 3 óra után.17 ezerért! :W

    (Végül megadtam magam,most jön le a DaS 2 Scholar...csak belevágok,ha nem tetszik,legfeljebb csak 300-400 órát teszek bele! :DD )

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz sp8787 #3903 üzenetére

    Kipróbáltam a Nioht,annyira nem jött be.Moost belevágok a DaS Scholar...-ba,aztán DaS,szépen haladgatok visszafelé! :D

  • El Barto

    tag

    válasz Djuree #3901 üzenetére

    (Undead Match-ben például nem mindegy hányas szintű vagy.Ha full páncélzatban is gurulgatsz össze-vissza vagy magadnál tudsz tartani egyszerre három nehezebb fegyvert és mellé még pajzsot is,az komoly előnyt jelent.A mágiák gyorsasága is a minél nagyobb szinttől függ (vannak fent róla videók,JELENTŐS különbség van 40-es és 99-es intelligence között),szóval eleve kell egy stamina-vitality-attunement-dexterity 99,ez már eleve 400-as karakter. :DDD )

    Én a magam részéről több ok miatt akarok maximum karaktert.Egy: mert tudom hogy meg tudom csinálni.Kettő: mert meg is akarom csinálni.Érzem rá a késztetést,szeretem ezt a játékot annyira,adott nekem annyit hogy tartozom "neki" ennyivel,még ha ez hülyén hangzik is. :D Nekem a DaS3 volt az első ilyen jellegű játékom,megszenvedtem vele rendesen,amennyit olvastam utána,videóztam,gyakoroltam,farmolgattam b@sszus,már szinte tényleg csak egy saját YT csatorna kellene,annyira kikupáltam magam. :P Írtam már korábban,jelenleg más nem köt le,pedig próbálkoztam,elhiheted.Amúgy nem vagyok már mai gyerek,huszonéve konzolozok,de eddig csak úgy el-eljátszogattam,néhány alap meg AAA cím ki lett tova,de semmi extra.A DaS3 életem első platinája,akkor meg már csakazértis kimaxolom! :))

    [ Szerkesztve ]

  • El Barto

    tag

    válasz sp8787 #3906 üzenetére

    Attól függ hányas szintű vagy,mikre pakolgattál eddig,és mi a célod,hányszor akarod még kipörgetni a játékot ugyanazzal a karakterrel.Esetleg PvP?Amiket említettél jók,de az Astora Greatsword-ot ajánlanám inkább,mert baromi jó és hasznos a movesetje,de CSAK 8.0 a súlya, a legkönnyebb greatsword!Refined gemmel 800 körül sebez alapból.A harci stílusodtól is függ,mert lehet hogy egy normál karddal maxra húzva és infuse-olva jobban jársz,például nekem van egy halál egyszerű Lothric Swordom (súly 4.0),maxra húzva Chaos Gem-mel most 700 a sebzésem,de 8x tudok vele vágni,ráadásul a fire sebzés ugye rengeteg ellenfelet stunnol,lebénít,volt akit párbajban így vertem végig (majdnem 6000 DMG!!!),meg sem tudott mozdulni pedig Havel settben volt! :D

    Jelenlegi kedvencem,igaz nehéz de már "elég nagy" vagyok hozzá: Chaos Lothric Knight Greatsword! ALAPBÓL van rajta lighting sebzés,de a chaos gem miatt még fire is kerül rá,jelenleg 1080 a sebzésem,hozzá a piros és sárga karmos gyűrű,sacred oath mágia és power within pyromancy,egy duplakezes előredöfés + ráütés (hosszú R2 majd rövid R2) 2500-as DMG,és még egy döfésnyi stamina marad is! (Ezzel gyakom az angyalokat! :DD )

    Amúgy ha rám hallgatsz: soha semmit ne adj el.Idővel lesz annyi alapanyagod mint a szemét (sőt venni is tudsz),nem tudhatod éppen mikor mit szeretnél kipróbálni.Lesz egy kis fölös soulod,húzgáld feljebb ami szimpatikus,aztán majd meglátod.

  • El Barto

    tag

    válasz sp8787 #3909 üzenetére

    Akkor én értettelek félre,sorry,de én külön soha nem farmoltam fegyvert.Felvettem ami esett vagy amit kaptam,többit meg megvettem,vagy lélekért boltoltam,de megvan az összes! :) Azt tudom hogy a Mendicant Staffot ki kellett farmolni (plusz 20% soul),na az volt egy óra legalább,mire esett egy!Meg a Dragonslayer Axe-t dobja NPC invader,de valami feltételhez kötött,nekem ötödik végigjátszásra lett meg csak.

Aktív témák