Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • badd

    tag

    válasz Csabee. #4 üzenetére

    Azért még egy 13km-es szakaszból sok következtetést nem lehet levonni. Ez még csak bemelegítés. 5perc hátrány meg semmi. Ehhez képest Gordon ásott és már ezen a kicsin összeszedett 31 percet. Ez neki mondjuk elég kellemetlen, mert ő a konkrét győzelemért megy minden évben (oké, ki nem? de hát na), és az élmenők között ennyi már sok. Viszont 2 hetes a száguldás ahol még az utolsó pár napon is el lehet veszíteni mindent. Hosszú még a verseny, Szalay-ék jók lesznek (sztem), ha az autó nem rakoncátlankodik mint tavaly.

    Amúgy sziasztok :)

    mod: Hopsz, meg most olvastam, hogy a most megszerzett hátrány az az autósoknál háromszoros. A 15 perc még így se sok, sőt, de Gordonnak az a másfél már kemény.
    mod2( :DDD ): bár most nemtom, hogy a Dakar honlapján a végeredmény lista már a beszorzott vagy sem. (sajnos nem voltam itthon, így live nem tudtam nézni)

    [ Szerkesztve ]

  • sgergi

    veterán

    válasz Csabee. #20 üzenetére

    Én is most kerestem és nem találtam.

    Az érdekes volt, ahogy a holland kiesett: a nagy semmi közepén lévő egyetlen kőnek nekiment és gyakorlatilag kettőbe szakadt az autó. :)

    Az összetett állása:
    1. Peterhansel, Cottret 9:04:29 óra
    2. al-Attijah, Cruz 5:16 p
    3. Giniel de Villiers, Dirk von Zitzewitz 33:22 p
    21. Szalay, Bunkoczi 2:51:10 ó
    98. Sebestyén, Bognár 14:10:05 ó.
    99. Pócsik, Farkas 14:16:06 ó.

    (#17) badd: én is Peterhansel érzem a legesélyesebbnek, nagyon megfontoltan és kiegyensúlyozottan megy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák