Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monya78

    veterán

    válasz mirci18 #2702 üzenetére

    Novemberben jártam egy kört állami támogatásos benzines 7személyes autók körében (Békéscsabán)

    Citroen grand C4 spacetourer volt a fő csapásvonal: Új autóra már nem lehet rendelést leadni, szeptemberben hármat név nélkül bekonfigurált lerendelt. A háromból csak egy volt benzines, az is fehér és pont olyan extrákkal amit nem szerettem volna. Azt mondta egy hónap múlva tudja meg, hogy egyáltalán le fogják gyártani (nem sok esélye volt)... ha már itt voltam rákérdeztem a berlingora arra nullás esély volt a válasz.

    Peugeot rifter: Benzinest csak a legkisebb felszereltséggel lehetett választani, az pedig teljesen fapados volt, plusz július-augusztusra ígérték hogy megkapom.

    Dacia: Csak dieseles lodgy volt, plusz árat se tudtak mondani, mert akkor változott. De legalább februárra ígérték. Mivel megvolt a számom Nekik és amint hírt kaptak a joggerről egyből telefonáltak.

    Viszont ha Neked gyári vezetékes androidos multimédiás cuccod van, megkérdezhetem ha csak bluetooth-al kötöd össze a telóval, akkor mit tud a rendszer?
    Telefon vezérlése, telefonkönyv megjelenítés, kihangosítás?
    Telóról indított zene, lejátszása a autóhangszórón keresztül?

Új hozzászólás Aktív témák