Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frogged

    aktív tag

    RPG és Sch-ifi rajongóként nagyon vártam hogy a Cdpr egy ujabb remek játékal rukoljon elő, ismerve őket az is lesz.
    Ez sajnos nem fog változtatni azon hogy az Fps only miatt nálam felejtős lesz.
    Látom itt sokan örülnek neki, hát nem vagyunk egyformák én valami zsigeri undort éreztem minden fps-rpg-nél amit próbáltam meg kedvelni de képtelen voltam hiába eröltettem.
    Részemről úgy gondolom hogy a Mass Effect/gta 5/ watch dogs 1-2 jól bemutatta hogy lehet lövöldözni tps módban is élvezetesen de ez van. :((

  • Frogged

    aktív tag

    válasz KaitouP #244 üzenetére

    Tán a Mass Effect vagy a WD csak arról szólt?
    Lehet neked át adja a hangulatot egy rpg belső nézetben nekem nagyon nem.
    Semmi bajom a mezei FPS játékokkal de Rpg-vel keverve nekem nagyon idegen.
    Nekem mindig el vett az élményből a belső nézet és nem hozzá adott ilyen játékoknál.
    Én szeretem a karakteremet látni az is része az élménynek ha látom a csilli vili uj geart amiért güriztem, nem 2 alkart akarok irányítani.
    Te azt kapod amit vártál ettől a játéktól, én hagy legyek elégedetlen és csalódott hogy be következett az egyetlen dolog amitől tartottam a játék kapcsán. :U

  • Frogged

    aktív tag

    válasz Rony949 #250 üzenetére

    Vannak akik szerint ha van normális történet meg karakter fejlesztési lehetőség akkor már Rpg.
    De ez elég szublyektív sok ember aki könyves szerepjátékon nőt fel (mint pl én) nem tartja Rpg-nek az oda sorolt pc játékok nagy részét.
    De itt azon volt a hangsúly hogy a harcrendszert tekintve TPS-ben is működik a lövöldözés élvezetessen.

    Az meg totál ízlés kérdése hogy ki mit szeret mint erre fentebb is felhívták már a figyelmet.
    Részemről ha anno a Baldur's Gate idejében valaki azt mondta volna hogy majd lesz idő mikor Fps nézetben fogok Rpg-zni kinevettem volna mert teljesen abszurd ötletet.
    És mióta meg jelent jó pár ilyen játék és próbálkoztam is velük nem változott a véleményem lehet vén hülye vagyok már.

    Próbáltam én már Deus-exeket, dishonoredet, Thiefeket, Skyrimet mind jo kis játék volt de nekem kínszenvedés volt és bennük rejlő lehetőségek óriási pocsékolásának éltem meg ezeket a játékokat az Fps nézet miatt.

    Ettől függetlenül sokaknak fog a játék örömet okozni mert a Cdpr-ben még nem sokan csalódtak szerintem.
    Szimplán nem az én világom lesz ez a játék ezért csalodtam ezt leírtam kár ezen lovagolni.
    Az én véleményem/ízlésem sem fog változni akármeddig ráglyuk a dolgot és azoknak sem akiknek ez tetszik, de jol is van ez így ízlések és pofonok.

Új hozzászólás Aktív témák