Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz WATERDACA #8476 üzenetére

    A játék árakon kár rugózni. Nincs másfélszeres különbség mert digitálisan egységesek az árak. Lásd uplay 60 euro mindenhol. Vagy a Cyberpunk pc-re 19.000, ps4-re 20.000. Hol van itt a másfélszeres különbség?

    Ellenben konzolon egy lemezes játékot el tudsz adni, pc-n már nincs is lemez. Igaz pc-n meg ott vannak a G2A és társai. Szóval komoly előnye egyik platformnak sincs. Ha valakinek van évi 150-300 ezer ft-ja vga és egyéb fejlesztésre az pc-zen. En is évente vettem új vga-t 1-1 játék miatt de elég volt.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

  • bélanéni

    őstag

    válasz WATERDACA #8476 üzenetére

    Igen, RÉGEN ez az érv szólt a PC mellett: igaz, 2-3x annyiba kerül, viszont a játékok ára 1,5x olcsóbb, tehát a konzolra költött teljes összeg végül behozza a PC-re költöttet. Hát egyrészt nekem akkor se hozta volna be, mert érzésre ennél kevesebb játékot vennék ha csak konzolom lenne (pl. csak a controller miatt kihagynék egy csomó egyébként nekem tetsző game-et), másrészt ma már a 4-5x-ös PC ár miatt nem igaz az állítás, hogy a kettő kb ugyanannyiba kerül, ott vannak az olcsó XBOX Game Pass és hasonló szolgáltatások stb.... Ma már több körülmény árnyalja a képet és a PC játékok is jó drágák. Tehát anyagilag nem éri meg, de én képtelen lennék megszokni egy bonyolultabb kezelőfelületű game-ben a controllert. Életem egyik - ha nem A - legjobb 2 game-je az OatBF és OatWotW, ezeket 3-4x is végigvittem, na ezeket pl. egy álom fotelből XBO controllerrel tolni, máshogy kb elképzelni se tudnám. De kölcsönkértem a GoW 2018-at és egy PS4 Pro-t, hogy leteszteljem a TV-m :DDD ; kegyetlen jó volt a game, de nekem már ez az a határ, amit még épp hogy kényelmes irányítani. Egy FP RPG vagy lövölde, ala CP2077 az óriási szenvedés lenne. Őszintén irigylem azokat akiknek ez megy. :DDD

    mettek: szerintem az az ideális ha valakinek van PS5 / XSX / PC is. Mondjuk XSX PC mellé csak akkor kell, ha PC-n van rendes asztal, monitor stb, de a controlleres game-eket meg fotelből akarja tolni rendes TV-n. Én is ezt szeretném, de asszony már költözne is otthonról :DDD :K

    [ Szerkesztve ]

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Új hozzászólás Aktív témák