Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Zolás #29489 üzenetére

    2020 végén a premier napján az elsők között vettem meg a játékot, töltöttem le majd játszottam végig. Buggal alig találkoztam és persze csak a személyes véleményem, nagyon nem kértek érte sokat ahhoz képest amit kaptam azok után amit vártam, mondom ezt arra ami a kezdésnél volt.
    Azóta csak bele belenézegetek, nem játszottam újra a játékot, a hangulata miatt szoktam visszajárni és hogy a gépemről le nem veszem az biztos. Ha van is még hiba a játék során, nem szoktam látni, de én a folyamatos átdolgozás következményének tudnám be. Pl mint hogy kevesebb vram foglalása legyen, és lett az indulás óta, több magos procik jobb kihasználása meg kitudja még mi, egy fejlesztő tudná megmondani (nem követem).
    Mondanám magam részéről sajnos utána kell igazítani az új hardverekhez, az elején egy laptop i7-4940mx, nvidia quadro p5200 (100-115W) ddr3 ram, szépen elfutott. És mondom hibával elvétve találkoztam akkor is valami lényegtelen, nem érintett komolyan.
    Életem eddigi legjobb játéka a mai napig. Nem értem a panaszkodókat. :N Én többet kaptam mint amit akkor vártam.

    Figyeld a ram foglalásokat. :D Az egyik kedvenc elmentett régi képmentésem.

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák