Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz KJ82 #24581 üzenetére

    "Gyönyörű ez a város, még az én szerény gépemen is, simán fut FHD-ban medium beállításokkal." - Jaja, az óriás elégedetlenkedés mellett a túlzott gépigény volt az, amit egyáltalán nem tudtam hova rakni. Kb. minden másról lehetett vitázni és mivel szubjektív dolgokról beszélünk minden vélemény (már aki nem 2 elolvasott cikk után "került képbe" és lett mindenre kiterjedő véleménye.... ) megállt, de a gépigényt azt nem igen értettem.... Én nem hogy nem találtam nagynak, hanem egyenesen meglepett, hogy az öregecske vgammal is milyen látványt adott ! Őszintén megvallva én sokkal rosszabbra számítottam, látatlanba. Az, hogy kell a játéknak egy 6 magos cpu, hogy tényleg jól fusson minden helyzetben ez egyáltalán nem "hardcore" 2021-ben szvsz'. Mondjuk ha belegondolok, hogy még a legelején téma volt és patch is jött az Avx néküli cpukhoz.... hírtelen nem is tudom, hol került bevezetésre ez az utasításkészlet, de tippre 1156 / 1366 Intelnél és tán Phenom II Amd-nél az uccsó Avx nélküli széria. (nem vagyok 100% biztos, csak fejből írtam. ha tévedtem, sry. :D )
    Naja, hát ennél picit többet igényel, hogy jól fusson... Ezen túl viszont kifejezetten jól összerakott cucc ez grafikára, beállításokra, beépített eljárásokra és gépigényre. Szerintem ! :)
    Azt azért megmondom, hogy Cyberpunk-al, Nigh City-ben eltöltött jópár óra után elég kevés játék tűnik szépnek ! Erősen "elmegy" meg "közepes" hatásúvá vált a legtöbb cím ! :K
    Nem mondom, hogy minden téren, de egy-kettőben nagyon erős a játék grafikája !

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák