Új hozzászólás Aktív témák

  • Flinter

    tag

    válasz Flinter #836 üzenetére

    Megjött a Helpdesk válasza (tegnap, pár órán belül):
    "~Kiválasztottam-e a (hozzáadott új virtual) kártyát a Curve-ban terhelendőnek, mikor a tranzakciók történtek?"

    Nos erre nem emlékszem: Lehet, hogy nem, azaz hogy úgy távolítottam el a debit kártyát, hogy sem előtte, sem utána nem állítottam át az alapértelmezett kártyát az újonnan hozzáadott virtualra. [Mivel ilyen-olyan - utólag már úgy gondolom, hogy valszeg Curve-n kívülálló - okok miatt nem voltak sima ügyek az ATM kp. felvételek, ezért időközben állítgattam a Curve-ban "mindent", s tegnap amikor megnéztem, már az új virtual kártya volt a kiválasztott. Mindenesetre eddig bennem fel sem merült, hogy ha eltávolítok egy kártyát a Curve-ből, akkor az hogy a bűbánatba maradhat "alapértelmezett"?]

    Ma reggel teszteltem, immár rendben működött a rendszer, egy ATM felvétel a beállított (Curve-ban egyetlenként felvett) virtual kártyáról ment végbe.

    Azért ez nem teljesen nyugtat meg: Ez azt jelenti, hogy a Curve (vagy az app, vagy a szerver) továbbra is rendelkezik a régi, onnan törölt kártyaadataimmal...

Új hozzászólás Aktív témák