Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    Akku fogyás témájában hétvégén próbálkoztam.
    Csináltam egy teljes resetet, és így megnéztem, hogy mit csinál. A google accountot beállítottam, és lefrissítettem az alap alkalmazásokat, de semmi újat nem telepítettem.
    Így egy éjszaka alatt 2-3% körül merült a táblagép. Ez negyede a korábbi állapotoknak. Szuper. És, amit még így észrevettem, az akku töltöttség képernyőn igenis, tudja mutatni, hogy elment aludni. Korábban az volt a látvány, hogy a wifi és a táblagép ébren az folyamatosan mutatott, mintha ébren lenne. Ezek szerint így is van, mert sikerült olyan állapotot létrehozni, amikor bealszik. A wifi viszont nem alszik be, nem értem miért?
    Nos, ezután feltelepítettem az RSS olvasót, a gReader pro-t. És itt jön a pofára esés, mert tegnap napközben (kb reggel 8-du. 5 között) ismét megvolt a 6-7% akksi kapacitás esés :O És az akkumullátornál is folyamatosan ébren mutatta a gépet :O Pedig a gReaderben minden lehetséges automatikus, háttérbeli frissítést kikapcsoltam. Pedig ez kellene, mert az emailek mellett az rss hírek olvasására használom főként a táblát. Tegnap este visszatöltöttem a korábbi ROM mentésemet, ami teljesen be volt lakva, erről letöröltem a greadert, és úgylátszik ez volt a legfőbb akku evő, mert megint lecsökkent a készenléti fogyasztás.

Új hozzászólás Aktív témák