Aktív témák

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 3.
    11.00 a.m. - 12.00 p.m.


    Szevasztok,
    Remélem mindenki jól van, én remekül. Az első meglepetés mára Esmein moderátorsága ;].
    Sajnos késtem a melóból, mert útlevelet kell csináltatnom a nyaraláshoz. Nagyon szar, hogy csak melóidőben lehet ilyet elintézni, szal ha valaki hivatalos ügyet akar intézni, akkor szabit kell kivenni(nekem szerencsém van a főnökömmel, megengedi, hogy csússzak). Szal a kérelem beadva, elvileg 2 hét, és megküldik, juhéjj. Augusztusra kellett, de most jobb elkezdeni intézni az ilyet. A képen, amit csináltak rólam, kegyetlenül sittes fejem lett :DDD Borotválkozás előtte nuku, idióta pofa, a párom szerint megállítanak majd a határnál, terroristagyanúval.

    Közben szkennelgetek (vagyis elvileg, mert akolléga cisnálja), én meg kicsit lazítok, meg gyűjtöm az erőm az ebédre. Fincsi kis pulykahusit eszek, tésztával (a gyúrósok ezt ne olvassák :) ).

    Tegnap megejtettem egy gép reinstallt otthon, a particiórendszert kicsit módosíttam, így sokkal használhatóbb lett az egész gép. Csináltam egy kis linuxos partíciót, egy kis winest és több nagy (32 gigás) FAT32-t, amire a lin és a win is tud írni. Sajna a FAT 32 korlátja 32 giga :(

    Hirtelen ennyi, majd még jövök.

Aktív témák