Aktív témák

  • T. Almeida

    senior tag

    Szevasztok,
    Asszem megkezdem az én kis logocskám, azt meglátom, mi lesz belőle.

    A 24 rajongók NE olvassanak tovább, pls., de nem tudom palástolni örömöm.
    A kedvenc karakterem a 4. sorozat 7. részében visszatér!!! Juhéjj.

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 1.
    19.00 p.m. - 20.00 p.m.

    Egy kis gyurmázás után ismét itt, alig tudom mozgatni a karom, annyira zsibbad a vállam. De ez király érzés, persze. Most pihizek kicsit, aztán teszek fel egy kis rizst holnap reggelire. Meg várom a tervezőt, fél 7re igérte, hogy jön. Ezek a szakemberek tök megbízhatatlanok. Közben meg zenét hallgatok, Desperado mitoménmelyik albumát. Súlyzózás közben rendszeresen Rammstein-t hallgatok, arra aztán lehet nyomni :D:C

    Asszony sincs még otthon, még 1 óra, mire hazajön, szegénykém minden nap ilyenkor jön haza...de szerencsére szereti a melóját.

    Olvasgatom a pH-t, jó fejek vannak itt, Esmeint, Dominatort, Sátán44-et (nem láttam a napokban), Sipit (ők a ''csajozós'' banda, kivéve Esmeint, aki ''mindenes''), erdeyat nagyon komázom (a régi nickemmel váltottam pár szót velük). Plusz a gyúrós és fogyós bandát, kiemelve Fless-et (közben kinéztem az ablakon, mert ugat a kutya, de senki), Woodslave-et, Agyzúzót (miaf*szt ugat ez a dög), nagyon jó kis társaság.

    Mit is írhatnék még? Itt ülök a gép előtt, tanulnom kellene, mert júliusban államvizsga, még egy qkkot se tanultam...na, majd lesz valami.

    Még később lehet, hogy írok, ha nem, akkor szevasztok, jó éjt.

    [Szerkesztve]

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 3.
    11.00 a.m. - 12.00 p.m.


    Szevasztok,
    Remélem mindenki jól van, én remekül. Az első meglepetés mára Esmein moderátorsága ;].
    Sajnos késtem a melóból, mert útlevelet kell csináltatnom a nyaraláshoz. Nagyon szar, hogy csak melóidőben lehet ilyet elintézni, szal ha valaki hivatalos ügyet akar intézni, akkor szabit kell kivenni(nekem szerencsém van a főnökömmel, megengedi, hogy csússzak). Szal a kérelem beadva, elvileg 2 hét, és megküldik, juhéjj. Augusztusra kellett, de most jobb elkezdeni intézni az ilyet. A képen, amit csináltak rólam, kegyetlenül sittes fejem lett :DDD Borotválkozás előtte nuku, idióta pofa, a párom szerint megállítanak majd a határnál, terroristagyanúval.

    Közben szkennelgetek (vagyis elvileg, mert akolléga cisnálja), én meg kicsit lazítok, meg gyűjtöm az erőm az ebédre. Fincsi kis pulykahusit eszek, tésztával (a gyúrósok ezt ne olvassák :) ).

    Tegnap megejtettem egy gép reinstallt otthon, a particiórendszert kicsit módosíttam, így sokkal használhatóbb lett az egész gép. Csináltam egy kis linuxos partíciót, egy kis winest és több nagy (32 gigás) FAT32-t, amire a lin és a win is tud írni. Sajna a FAT 32 korlátja 32 giga :(

    Hirtelen ennyi, majd még jövök.

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 3.
    18.00 p.m. - 19.00 p.m.


    kellemes délutánt.
    Kajoltam, cseppet se testépítőjöz méltóan :B;], 3 pár virsli, 2 zsemle, némi paprika-paradicsom-hagyma-uborka befigyelt. Amióta Fless (?) elmondta, hogy mit is csinál a belekben a tej, azóta egy kortyot se ittam (pedig előtte 1 liter lecsúszott/nap). Igyexem áttérni a zöld teára. Hiába nem könnyű az élet.
    A tűzhely megy, sült krumplit csinálok az asszonynak, szegénykém ma is késő jön haza :( Tom, hogy egészségtelen, de inkább nem eszik semmit, csakhogy este bekaphasson pár szem krumplit, a szobabicaj előtt. 1x élünk.

    A kaja után most 2 óra szünet, kellően felkészülök az edzésre. Ma tricepsz napom lesz. Az edzéstervem szvsz nem érdekel senki, úgyhogy inkább nem részletezem.
    Na, most nézem, nincs sör a hűtőben..mi a fenét fogok este a számítógép előtt inni. :( Asszem cisnálok még egy adagocska teát. Celáví.

    Jajj, ma jelent meg a San Andreas, hurrá! Kiváncsi leszek rá, de sajnos az itthoni gépem kicsit gyengusz hozzá. Vagyis a gép az OK, csak a videokártya...a fene egye meg, de változnak az idők..régebben memória, meg proci, mostmeg a videokártya határozza meg a gép ''sebességét''.

    Valami hülyegyerek ordibált az utcán...kinéztem, de már lelépett..szerencsére csendes helyen lakom, egy zsákucca végén. Királky, mert suli-ovi-bolt stb. 5 perc gyelog, de nincs átmenő forgalom. A gyerek viszont rengeteg az uccában.

    Na, nem fárasztok senkit tovább...jók legyetek, megyek, megnézem a krumplit a gázon.

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 5.
    13.00 p.m. - 14.00 p.m.


    Szevaszok, kellemes pénteket mindenkinek.

    Nem sok melóm volt ma, inkább csak ezt-azt piszkálgattam, hogy azért valami látszatja legyen...a telefonomra kerestem csengőhangokat, de ''normális'' csengőhangot alig találtam, amit találtam az se mindegyik tetszik. Nem hiszem le, hogy nincs erre igény, csak a gagyesz dallamcsengőkre.
    Délután megyek a mamához a kórházba :(, szegénykém már 3 hete benn fexik...

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 8.
    11.00 a.m - 12.00 a.m.


    Jó reggelt, remélem mindenkinek jól telt a 7vége.

    A 24 utolsó szériáját is végignéztem, nem tudom, hányan láttátok...Teljesen fanatikus lettem, a fene egye meg. De télleg jó film. A poént nem akarom lelőni, de rendkívül megdöbbentő lett a vége. Bár aki ismeri a sorozatot, asszem ezen nem csodálkozik..szal az írók megint hatalmasat alkottak.

    Megy a meló, nagy a terhelés, úgyhogy lépek is...

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 11.
    15.00 p.m. - 16.00 p.m.


    Az indexen az alábbi cikkből szeretnék pár gyöngyszemet ollózni:
    Bővebben: link

    - folytatás csapnivalóan szögletes [...] ósdi grafikának - Miért, milyen textúrát várt a kedves cikkíró?
    - néha igen gyatra zenék és hangok - Nem értem, miért...
    - hanem a kurvázáson és a csajozáson van a hangsúly - No comment :D Úgy hülyeség ez a mondat, ahogy van.
    - A cél az, hogy CJ irányításával visszahódítsuk a várost - Netán már vigig is vitte? Nekem jópár óra game után nem derült ki, hogy mi lesz a végén.

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 12.
    14.00 p.m. - 15.00 p.m.


    Nerm is tudom, mit írhatnék. Sipi blogját olvasgatom, és valahogy olyan furcsa az egész..nem tudom megfogalmazni szebben, egyszerűen furcsa.

    Meló akad, teszek-veszek, szerencsére a péntek délutánok ilyenek...akad meló, de semmi határidős, meg semmi hajtós-mászkálós-kiidegülős.
    A kollégáim a retronom.hu-t olvasság, jókat derülnek rajta...azok a szép 80-as évek...

    Este asszonnyal teszkózunk, a 7végi házibulihoz megvesszük a sört, viszkit, üdítőt..A husit már tegnap megvették az Andival. Egy kis gardenpartit tartunk, kereken 10en leszünk...jó kis karaoke partit tartunk, bográcsolással (pöri) egybekötve. Remélem jó lesz és a szomszédok nem kekeckednek..Majd azért igyexem a bandát kordában tartani. A fene egye meg, addig még rendbe kellene tenni az udvart is, mert már vagy 2 hete nem nyírtam le a füvet, szal kurvanagy...nem lehet így fogadni a vendégeket.

    Egy jó könyvet ajánlok a Terminátor és a fantasy rajongóknak: Mark. F. Wilson tollából a Terminátor köteteket..szvsz ezeket kellett volna megfilmesíteni. Innen letölthető:
    Bővebben: link
    A lényege, hogy a Terminátor a 12. századba, Jeruzsálem környékére megy vissza az 1984-es LA helyett...nagyon izgalmas könyv, letenni is lehetetlen..ráadásul nagyon jó humorral írták.

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 23.
    7.00 p.m. - 8.00 p.m.


    Szevasztok, Remélem mindenki OK ma is.

    Marha unalmas napokon vagyok tól, nem sok említésre méltó történt.
    A 7végén részt vettünk egy elvileg 16 km-es túrán, a túravezető frankón eltévedt, szerintem volt 20 km is bőven. Végülis kibírtam, de mindkét lábamon 6-6 vízhólag volt/van. Nem kellemes.
    **
    (már megint ugat a qtyám).
    **

    Lépek is lassan, mert még el kell mosogatnom, ne az asszonynak kelljen fél 9kor..én márcsak ilyen rendes gyerek vagyok, nem tehetek róla. Előtte azért lehörpentek egy doboz sört. Ja, nem is mondtam még, múlt 7végén karaoke buliztunk (12-en voltunk), király volt. Van egy cosmó karaokem, meg technika is van, szal fasza volt. A végére márcsak ködösen emléxem :DDD
    Az tudom, hogy a ''Túzvarázsló''-t énekeltem először (én kezdtem, házigazda lévén).
    A bográcsot mégcsak ma mostam el. Jó, hogy el nem mászott már. Fater mondjuk nem volt ideges rajta, csodálkoztam is (tőle kértem kölcsön a bográcsot).

    Na, szevasztok.

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 164.
    3.00 p.m. - 4.00 p.m.


    Szevasztok, hogy elment ez a pár nap, mióta nem blogoztam...
    Diplomás lettem (9 év ''tanulás'' után yessz) és remélem nemsoká apa leszek (9 hónap múlva).
    Üdv.

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 164.
    9.00 p.m. - 10.00 p.m.


    Zúg a mosógép...az XMMS pedig fagyizott, amint The DJ rádiós URL-jét betettem a lejátszási listába :)

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 442.
    2.00 p.m. - 3.00 p.m.


    Juhéjj, megvan a robogóm...egy Honda Dio, 50 ccm...shirály a gép, szakít rendesen.
    Szar benne az olajzó, nagy nehezen kiderítettem, hogy 1:40-es keverék kell bele, és Full szintetikus olajat kell használni...
    Ma már azzal jöttem melóba...

    Hiába, az élet nagy örömei...

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 443.
    7.00 a.m. - 8.00 a.m.


    Reggel kimentem benzinért, kértem a kannába 5 litert, szerintem átvágták a fejem, mert gyanúsan kevésnek tűnik...elvileg 5 literes a kanna és simán lötyög benne a lőre...

    [Szerkesztve]

  • T. Almeida

    senior tag

    válasz T. Almeida #13 üzenetére

    Day 444.
    10.00 a.m. - 11.00 a.m.


    &@#...asszem abbahagyom hajléktalanos topik olvasását, mert a vérnyomásom kb. 170...

    Megmértem, hány perc alatt érek be motorral dolgozni, kereken 4 perc alatt, 40-50 tempóval...juhéjj. Reggel és du. spórolok így kb. 35 percet ahhoz képest, mintha busszal járnék...

    Ha vki tud olcsó használt PDA-t eladót (iPaq 3660 előnyben), privizzen.

  • T. Almeida

    senior tag

    válasz T. Almeida #14 üzenetére

    Day 445.
    8.00 a.m. - 9.00 a.m.


    Tegnap visszahallottam egy jó ismerőstől, hogy vigyázzunk, mert valaki fel akarja a nejem jelenteni...Otthon dolgozik fodrászként, feketén...Persze van neki rendes melója is, szal hajnali 4kor kel, hazaér 3kor és este 7ig otthon nyomja...
    És valami naplopónak k*ra b*ssza a csőrét...kérdezem: Miért baj az, ha valaki boldogulni akar az életben? Miért baj az, ha valaki jutni akar valamire? Az én kis utcámról regényt lehetne írni, pedig mindössze 15 ház van...

    Az tuti, hogyha tényleg feljelentik, üvöltve megyek végig az utcán (zsákutca legvégén lakom) és elszidom a k* anyját minden segélyen élő (utcánk 3/4 része) senkiházinak...

    Na, asszem időben változtattattam meg a Blogom címét, mert tényleg kezdek bepöccenni...(kösz NGabornak).

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 449.
    6.00 a.m. - 7.00 a.m.


    Tegnap asszonykának vettünk egy mp3 lejáccót (Dimarson márkájút). A hozzáadott fülessel is egész jól szól.

    Meg vettünk mindkettőnknek egy pár cipőt, neki egy Nike bőrcipellőt, nekem meg egy gyögyörű elegáns Scholl-t.
    Hogy min is qrtam fel az agyam (csakhogy ne offoljak nagyon)? Azon, hogy:
    - Asszonynak egyszerűen nem lehet értelmes cipőt kapni...Ócska gagyi szarok vannak mindenhol aranyáron...Nem sportcipőt akartunk venni, hanem sima uccai viseletet, szal semmi extrát...
    - A sportboltban (Alba Pláza, K**i Sport) lestek minket vagy 3-an...tököm tele van azzal a bolttal, hogy állandóan azt hiszik, hogy lopni akarunk.

    [Szerkesztve]

  • T. Almeida

    senior tag

    válasz T. Almeida #16 üzenetére

    Day 450.
    8.00 a.m. - 9.00 a.m.


    Tegnap én voltam az ügyeletes a teleházban, rájöttem, hogy szeretek ott is melózni...a gyerkőcök imádnak, állandóan cseszegetnek, hogy jáccak velük. Egyébként hihetetelen, hogy még 2006-ban is a Counter Strike és a Half Life első kiadása a menő...mással se nyomulnak (6 gép van hálózatban).

    Amin rendesen felb*sztam az agyam:
    - Hogy lehet egy gyereket úgy közösségbe engedni egy szülőnek, hogy szerencsétlennek rohadásbüdös szaga van? Mikor elmentek a srácok, és bementem az internet-terembe, majd kifordult a belem...Mindenesetre kinyomtattam egy papírra és kitettem, hogy géphasználat előtt a kézmosás kötelező!

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 451.
    11.00 a.m. - 12.00 p.m.


    Tegnap túlóráztam egy keveset, 7 után értem haza...vadul nekiestem feliratok.hu-nak és örömmel láttam, hogy a Prison Break S2E2-höz van magyar felirat...shiráj, egy nagy THANX a kedves fordítónak...

    Amin tegnap jól felhúztam magam:
    Na, hát most nem jut eszembe semmi. Talán eltelt egy nap, hogy embertársaim nem idegeltek fel? Hihetetlen...A Nemzeti Hírhálón volt egy cikk, a címe: Gy*rcsány Ferencnek mennie kell...ezen rendesen bepöccentem, nem tagadom. Nem tom, hogy szabad e linket betenni ide róla, de miért ne: [link]. Most nézem, hogy nem lehet az oldalon elolvasni a cikkeket (én hírlevelet kértem tőlük), hanem fel kell iratkozni...akinek kell a cikk, privizzen.

  • T. Almeida

    senior tag

    válasz T. Almeida #18 üzenetére

    Day 456.
    2.00 p.m. - 3.00 p.m.


    Üdv., szevasztok,
    Jee, megjött az új kolléga, már megkapta az első munkáját...szinpatiqs gyerek, nagyon igyexik, legalábbis első nap :)

    HOgy ON legyek:

    - hogy csesznémeg, kurvára utálok szar gépeket installálni, egy csomó P3-550-nel szenvedek, Win98-cal...hogyapicsába van, hogy a Matrox kártyához letöltünk a matrokszpontkomról drivert, feltesszük és telepíthetjük újra a 98-at, mert totál behal tőle?
    Utáolooom.....
    - A motoromban gyertyát kell cserélni, hogy a franc essen bele, mindig kell valami szarra költeni...utááálooom!!!!

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 457.
    4.00 p.m. - 5.00 p.m.


    - Utálom az ikszpét...miért nem tud nomrálisan működni??? Az előbb már kapartam a falat majdnemhogy. nem, nem fagyott, hanem egyszerűen nem azt csinálja, ahogy szeretném, és nem, nem én vagyok a balpH!*sz...
    - Utálom, hogy egész nap csipcsup f*szságokkal cseszegetnek a cégnél..egyszerűen nem hagyják, hogy végezzem a munkám...

    Mondjuk mindjárt megyek haza...Otthon meg annyi dolgom van, hogy bele fogok dögleni, mire végzek..azt is utálom...

  • T. Almeida

    senior tag

    válasz T. Almeida #20 üzenetére

    Day 458.
    11.00 a.m. - 12.00 p.m.


    - Utálom az olyan embereket, akik azt hiszik, hogy amit ők mondanak, gondolnak, csinálnak az a jó, az úgy helyes, a másik meg le van szarva!
    - Utálom azokat, akik lefikázzák a másik cuccait!! Ha nekem ez teccik (és természetesen nem izléstelen), akkor kussoljanak!

    Hát nagyon felb*szták az agyam...

  • T. Almeida

    senior tag

    válasz T. Almeida #21 üzenetére

    Day 463.
    6.00 p.m. - 7.00 p.m.


    - Utálom aztokat az emberekt, akik csak a saját szaros életükkel, és csak saját szaros, pitiáner mondvacsinált gondjaikkal foglalkoznak.
    - Utálom az összes szaros, idióta, idegbeteg autóst...ma bementünk Fehérvár országba, 25 km alatt 28-an előztek meg (húztam a strigulákat), pedig nem volt csúcsforgalom (du. 1 óra volt), pedig betartottam az összes sebességhatárt, a városban 12 autóst láttam, aki nem indexelt, egy faszkalap Golfos pedig egy körforgóban a belső sávból ment ki a körforgóból, majdnem oldalbakaptam...
    - Utálom, amikor valamit eltervezek, megbeszélek valakivel, és utána kurvára máshogy akarja utána...

    [Szerkesztve]

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 476.
    1.00 p.m. - 2.00 p.m.


    - A franc essen bele, egyfolytában csörög ez a kurva telefon...ja, hogy ezért fizetnek, hogy felvegyem? :D

    Ha még nem mondtam volna...APA LESZEK!!! 6 hetes terhes a nejem...

    Akit érdekelnek egy kezdő leendő apa vergődései, bosszankodásai, idegeskedései, szeretettem várom blogomban... megint átneveztetni már nincs pofám..vagyis lehet, hogy lesz, de kivágnak a modik innen, annyi szent. :DD

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 476.
    6.00 p.m. - 7.00 p.m.


    Nem szoktam egy nap két blogbejegyzést írni, de most muszáj leírnom valamit...
    Hihetetlen módon felb*szta az agyam ez a Svábbogár-Orbán Viktor interjú...most néztem meg kb. 4x. Eddig valamennyicskére ''becsültem'' Svábbogarat, volt 1-2 jó riportja régen, de ez undorító, de ahogy most benyalt ennek a hazug, tolvaj kommunista kormánynak...
    De jaaaaajjj, de nagyon szépen, finoman leégett...remélem eltűnik ezzel a süllyesztőben... SZÉP VOLT, VIKTOR!!!

    Azt hiszem rájöttem valamire...az MSZP nem egy párt...hanem egy vallás. Olyan vallás, mint pl. a kereszténység. Nem számít, hogy mit tesznek, hogy verik át az embereket, a sok ''vallásos'' embernek minden jó, amit csinálnak...ha adót emelnek, megtapsolják őket, ha adót csökkentenek, megtapsolják őket, ha eladják az ''hívők'' anyját fillérért, akkor is megtapsolják őket...

  • T. Almeida

    senior tag

    Most értem haza egy frankó Kárpátia koncertől...sirály volt!

Aktív témák