Aktív témák

  • Csemike

    csendes tag

    31 évesen megkaptam életem első, saját, különbejáratú fényképezőgépét, amiért már rinyáltam párszor az illetékeseknek, de álmomban sem gondoltam volna, hogy rinyáim meghallgattatnak. :) Mert azért ez drága dolog na, bérből-fizetésből élünk, nem a legyek hordják össze az albira valót, stb. Egy kis kompakt gép, de az enyém és piros. :)) Ez fontos.

    Mint minden valamire való, a fényképezéshez mindenféle érzéket nélkülöző nőnek, kedvenc fotótémám a háziállatok, akik amúgy eléggé buták, mert mindig elmennek, amikor fényképezni akarok. Jucus azért unottan tűrte, amikor "lemakróztam", túl álmos volt, hogy tiltakozzon.

    Gusztáv szerint szó sem lehet fényképezkedésről, ezért hanyatt-homlok elballagott, Lizi pedig tanácstalanul nézett a Mester után, mert azért ő minden marhulásban abszolúte benne van, de Guszti iránti lojalitása végül győzedelmeskedett és ő sem ült modellt. Később vettem észre a kutyaház tetején sunyító Mátyást, akit lefotózhattam volna, de mindegy.

    Amúgy, nem kell megijedni, nem árasztom el a netet a borzalmasabbnál borzalmasabb képekkel. :) Csak abból lett elegem, hogy bárhová kirándultunk, sose tudtunk normális képeket csinálni, csak ilyen telefonosokat. Pl. múltkor elmentünk a törökbálinti Anna-hegy kilátójába, amire nem mertem felmenni, pedig kétszer próbáltam ahonnét szép volt a kilátás állítólag, de én ezt már sose tudom meg.

Aktív témák