Aktív témák

  • Csemike

    csendes tag

    Nem tudtam végignézni a kínszenvedést, ezért sokszor beletekertem a videóba. Jókat röhögünk az ilyen szerencsétlenkedéseken, de akinek tényleg nincs rutinja, és meglátja, hogy a parkoló kocsijának a 10 méteres körzetébe leparkolt valaki, azt leveri a víz. Főleg, ha nincs szervó a kocsijában, és a Corsában tuti nem volt. Bár, nem szégyen segítséget kérni, egyszer én is megkértem egy pasast, hogy álljon a ki a Golffal a Petőfi hídnál lévő parkolóból, mert már cikinek éreztem azt a műveletsort, amit lerendeztem. Na, azért a fickó is megizzadt, de azért csak ki tudott állni. De kívülről úgy nézett ki az egész, mint a híres jelenet az Austin Powersből... :D
    De azért már hozzászoktam a jóhoz a Golfban, a céges papírsárkánnyal (Suzuki), szervó nélkül nem egy leányálom a szűk helyeken manőverezni. A kisbuszról nem is beszélve, azért kiderült, hogy nem én vagyok a jani, aki a rutinjával lemossa a pályát. Még szerencse, hogy engem nem kamerázott senki (=nem tudok róla), amikor a Felvonulási téren próbáltam beszuszakolni Hiace-t egy zsebkendőnyi szabad helyre.

Aktív témák