Aktív témák

  • Csemike

    csendes tag

    válasz Csemike #517 üzenetére

    Aztán végülis mégis egy kockás blúzba és farmerben mentem a Mappába, és annyira feltűnő se voltam, bár, egyes vélemények szerint ez a countryside girl stílus nagyon ott van. Viszont volt egy elég barátságos szám, amit a kedvenc Daft Punk számomból és Adele-ből kevertek össze. Az eredmény pedig egy meglepően jó mix lett. :)
    Megbeszéltük, hogy vééééégre egy kicsit legalább berúgok, hogy azt is kipróbáljam, milyen érzés, de sajnos 4 deci fehérbor, és 2 üveg Somersby nem volt elég. Mentségemre legyen mondva, hogy én még inni szerettem volna egy Bailey's-t is, de épp nem volt nekik, ahogy Becherovkájuk sem, más röviditalra meg nem vágytam. A további boroktól pedig a pánik tartott vissza, mert őszintén megijedtem, hogy mi lesz, ha én tényleg berúgok, ki tudja mi kerül ki vasárnap délután a Facebook-ra (ugye, előrelátó ember letiltja, hogy megjelölhessék a képeken...).
    Érdekesség, hogy az emberek tojnak a dohányzásellenes törvényre. :) Ha az ÁNTSZ lejött volna a Mappába, meglett volna a hivatalnokok következő havi fizuja.

Aktív témák