Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz feka007 #10254 üzenetére

    Én is mediumon nyomom...mégis hatalmas élmény becserkészni a sok rizsazabáló koreait.
    Amikor a légvédelmi lövegeket kell kiiktatni,most ott vagyok (másodszor megy a game)
    mekkora feeling odacipelni egy benzines vagy olajos hordót..és messziről megküldeni egy távcsövessel,nem mondom engem is kilőttek amikor cipeltem...gondolom sokminden nem maradt belőlem :D
    Szerintem egy játékélmény csak minimálisan köthető a grafikához.
    Még mindig játszok az Age of Empires 2-vel pedig annak hol van a grafikája?Sehol.
    Ha játszani akarsz vele úgyis fogsz,ha meg nem akko meg édesmindegy hogy 600ezres gép áll az asztal alatt vagy 50ezres.
    megjegyzem nekem is csak 7900GS-re futotta..és a memóm is ma jön meg...egyenlőre 2x512...szal mire betölt megeszem a vasárnapi ebédem,de érdemes várni mert nagy game.
    Az meg hogy a levelek 2-3 éve is voltak...vicces. Igen akkoriban az volt a very high..most eza medium szint,elképzelheted milyen a very.... :R

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák