Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    őstag

    válasz Kanczy #4936 üzenetére

    Sok közülük nem csaló, csak ügyes. Játsz a magyar HNT-s csapat ellen, és meglátod. Ők nem csalnak, mégis állandóan leszednek.

    Az első 50 játékóra nekem is kínszenvedés volt, 0.4-es K/D arányt szedtem össze, 1-2 ezer kill / 3-4 ezer halál. Aztán belerázódtam (meg rájöttem hogy az MX1100 egerem alkalmatlan játékra), most azon küzdök, hogy az 5000 feletti halálszám ellenére feltornázzam a statomat 1-es K/D fölé. Ma volt 21/3-as meccsem, erre már nagyon büszke vagyok. Persze Axe-nál, Roland360-nál már láttam 50 feletti kill-eket is, de ők mint tudjuk be vannak oltva :)

    A szerverek mindenkit kidobálnak időnként. Sőt, ma olyan is volt, hogy csapatban voltam egy HNT-ssel, az aktuális játékban én voltam magasan az első helyen, erre kilépett, és magával vitt engem is :W De megbocsátottam neki, mert egyszer én is megtettem véletlenül valakivel ugyanezt :B

    Én eddig a következőkre jöttem rá:
    - Fontos, hogy a sorozat kezdő lövése pontos legyen, az többet számít mint a továbbiak.
    - Elsősorban fejre kell célozni
    - Fontosabb a jó célzás, mint a jó mozgás
    - Láthatatlanság felére, armor 1.5-szörösére emeli az életerőt (melee kill-el jól számolható)
    - Maneuverability nélkülözhetetlen
    - Kezdőknek autoarmor kötelező, eggyel kevesebb dologra kelljen figyelni
    - Nem szabad álldogálni. Mozogni kell, lehetőleg úgy hogy a hátad fedezve legyen
    - Amikor van Maximum radar, akkor meg kell keresni és leszedni a rejtőzködő sniper-eket.

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák