Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Xirtam #2750 üzenetére

    tényleg igaz is, mert úgy kezdődik a játék ilyen gagyi videókból összevágva
    ennek ellenére az elbarikádozott részen én úgy éreztem h oda be vannak szorítva az alienek, eléggé leszűkült a terület, akkor már lehetne valami arra utaló elem hogy mekkora szarban vannak máshol is stb..

    (#2755) AthlonXP igen ez a baj h csak dekorációként vannak ott :DD

    (#2757) Blom az dual vga miatt sztem - írták h vannak gondok vele

    (#2759) Romvr az szép :DD azt is bírom h lőnek mint a barom és átjön mindenen a fegyver irányjelző lövedékének a textúrája is :DDD

    (#2764) AthlonXP ez a távcső + hang a Far Cry-ból vett dolog, az is Crytekes, csak azt nem tudom h a németek csinálták e, na az a Far Cry az volt valami! a 2 meg egy nagy határ szar!

    ja meg olyan bug is van benne h beragad a közelharc+a cselekvés gomb is, egyszerűen nem működik :C

    (#2785) Bati0501 ez nagyon szétcseszheti az ember szemét :s ekkora monitort eyefinityben használni ezen a távolságon sztem elég elvetemült 5let +ez a wide megoldás se tetszik, legyen max 16:9es de szélesebb semmiképp

    (#2791) Z.m.Z a nanoruha miatt megy a hercehurca a katonákkal, tökéletesen bizonyítja h az ember mennyire alap tud lenni, hataloméhes és törtető

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák