Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • butch3r

    senior tag

    válasz LámaZ #5520 üzenetére

    az hogy mit írnak ki 1 dolog. én mindenhova authy-t használom.

    bitstamp esetében tudom elmondani mer tén pl ott vagyok. ott kikapcsolom a jelenegi 2fa-s azonosításomat (képzeljük el, hogy az most google-el van) majd kérek újat. az új qr kódot nem a google authenticatorral olvasom be hanem authy-val. authy ugyan úgy beolvassa é ugyan azt az eredményt kapod cask nem vész el az auth-s account miatt ha a telefonod meghal.

    az, hogy az oldalak google authenticatort írják ki az egy dolog, a mögöttes tech-et használja mind a két applikáció. qr kóddal kapja az egyedi azonosítót ami alapján generálja a 2fa belépő kódot.

    nekem tökéletesen működik authy bitstampen, bittrexen, krakenen (itt külön kódjaim vannak több midnenre) és tradesatoshi-n is.

    szerk: mind a google authenticator mind az authy az úgy nevezet Time-based_One-time_Password algoritmust használja.

    én nem használtam asztali authy-t, cak mobilost használok.

    ezt nem értem. "Az appban regisztráltam az Upholdot, de ennyi, ott nincs olyan lehetőség, hogy Authy fiók létrehozása, és a webhelyükön sincs ilyen lehetőség." hol kéne fiókot, authyban? jobb felül 3 pöty, ott my account. telefonszám, email cím és jelszó kell.

    itt egy videó, de ebben is úgy van, és én is úgy emlékszem hogy telepítés után addig nem is tudhattad hozzá adni upholdot míg létre nem hoztad az accountodat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák