Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24556544

    törölt tag

    válasz kwzatz #19283 üzenetére

    Kicsit leakadhatnál már rólam nem?
    Semmi tényt nem írtál még le, semmi érvet nem írtál le, csak hogy jaj ezt írtad visszaolvastam, biztos így van, ezt gondoltam, jaj leakartam írni, de rájöttem, hogy még sem blabla.
    Tudod ezt minek hívják? Trollkodásnak b+...
    Minden üzenetemre válaszolsz, de EGY ÁLLíTÁSOMRA SEM...

    Nézzél rá a btc dominanciára, meg a btc/xyaltcoin grafikonokra... 1.5 éve csak nő a btc domianciája. De az altokban van az erő :Y :W :W

    Annyira vagy képes, hogy gúnyolódással véleményezel minden kommentet véletlenül sem cáfolva semmit.

    Ha meg azt írom, hogy 200+% leáll a tudomány... De, ha azt írom, hogy 38 dollárral a csúcs alatt, akkor az hány % különbség? pont annyi lol

    Ez már tényleg puszta trollkodás, örülnék neki, ha valami admin közbelépne, mert ennyi erővel mehetnék redditre is, ott is ugyanez a színvonal, ha valaki nem tud cáfolni, akkor csak terel meg személyeskedik meg gúnyolódik.

    Korábban mikor rendszeresen használtam ezt a fórum felületet mindig voltak adminok mindenhol, egyből közbeléptek, most hol a jó francban vannak?
    Vagy a szabályzat szerint oké ez a színvonal, hogy érdemben reagálni nem, cáfolni nem, gúnyolódjunk inkább meg állítsuk be röhejesnek a másikat az igen????

    Mert ha ez így van akkor erről a fórumról is inkább lépek, ugyanezt tudja a reddit meg a facebook 1000 szeres aktivitással...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés