Új hozzászólás Aktív témák

  • LuckyL

    őstag

    válasz blaca83 #14472 üzenetére

    kicsit körülményes a KYC, vagy negyedik nekifutásra sikerült, de már nem emlékszem mi volt a gond
    saját tapasztalatból mondom hogyha komoylan gondolod a cryptot akkor ne újabb tőzsdékre regisztrálj, hanem szerezz be egy ledgert ha még nincs és használd metamaskal a defi platformokat
    olyan jó lehetőségek nyílnak meg, amikre esélyed sincs centralizált tőzsdéken
    pl most dca-ztem egy kis bnb-t, be is tettem liqudity farmingba one-bnb párként 42% os kamatra pancakeswapre
    innentől engem nem érdekel, hogy 3 hónap vagy egy év mulva megyünk vissza a korábbi csúcsokra, csak egyre több pénzem lesz

    ja és persze azért írom ezt mert minden kis coin hamarabb elérhető defi platformokon mint bármiylen tőzsdén

    szerk2: persze lehet hasznos a gate-io is pl tradingre ha van valami jó taktikád, nyílván megvan annak is a helye

    szerk3: a legtöbb kis coint lehet stakelni, abból általában kimaradsz, ha nem férsz hozzá defi-hoz ezáltal, az éves staking kamattal inflálódik a coinod, mert más hodlerek hazsnálni fogják

    [ Szerkesztve ]

    cryptot minden termékemért elfogadom

Új hozzászólás Aktív témák