Új hozzászólás Aktív témák

  • szekreny

    tag

    Sziasztok!

    Beleolvastam a topicba, és gondoltam adok nektek egy tippet, amit érdemes lenne kipróbálni.

    Itt a végén szó volt jógáról, meg tibetről is. Egy tibeti jógagyakorlatsort ajánlok nektek. Ha elmentek valami könyvesboltba, ott meg tudjátok venni a gyakorlatokat leíró könyvet, meg a hozzátartozó videókazettát.
    A könyv:
    Peter Kelder: A fiatalság forrása I-II

    Benne van a gyakorlatok története, beszámolók az elért eredményekről, maguk a gyakorlatok és néhány étrendi tanács, amit szerintem nektek érdemes lenne megfontolni.A gyakorlatok az étrendi tanácsok nélkül is kifejtik hatásukat, de ha valaki betartja, akkor azzal csak jól járhat.

    Naponta fél óra, 20 perc az egészségért szerintem nem sok...
    Még egy utolsó dolog:én ezt a könyvet egy olyan ember tanácsára vettem meg, aki valamikor a hetvenes években egy tibeti kolostorban töltött 1 évet, gyógyítást tanult ott, és mintegy mellékesen megmutatták neki ezeket a gyakorlatokat. Azt mondta, hogy amikor Magyarországon megjelent a könyv, akkor megnézte, és ugyanazok vannak benne, amiket neki mutattak, és nyugodt szívvel ajánlja.
    Ha van valami kérdésetek szívesen válaszolok rá..

    [Szerkesztve]

    ''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

Új hozzászólás Aktív témák