Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slash

    csendes tag

    válasz [HUN]Newman #28 üzenetére

    Szerintem olyan szembetűnő különbség nincs, ugyanis ez az új logitech különösen jóra sikerült (lehet, hogy csak véletlen:D), szóval ezt nem tudom így megítélni, hogy melyik jobb vagy rosszabb, hiszen a klipschet egy üzletben hallottam szólni (asszem a pixelnél talán) és hát eléggé meggyőzött, de nem merném egyikre sem mondani, hogy jobb volt. Már csak azért sem, mert az ott bolti körülmények között volt, lehet, hogy órákat állítgatták az elhelyezéseket, meg a hangkártyát, szóval ezt nehéz így eldönteni.
    Amit én hallottam az az, hogy z5500-nek jobb a mélye, mint a klipsché (valamilyen tesztben volt), igazából ebben a tesztben figyeltem fel a szettre...:DD
    Másik, hogy ez a szett az ultrával szinte egy árban van az usában. Ha megnézed bármelyik boltot náluk, akkor láthatod, hogy az ultra 250$, míg a z-5500 300$ körül van, de ugye ez utóbbiban van dekóder is.

    Sztereó szettet úgy gondoltam, hogy vehetnél a klipschekhez megfelelő teljesítményű/minőségű, valami jobbfajta 2.0-ás szettet, hogy 7.1-ed legyen. Bár lehet, hogy 60-70W-osban nem igazán lehet illyet kapni, ami viszont gáz. Vegyél egy promedia 2.1-et kiegészítésként...:))

Új hozzászólás Aktív témák