Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz lemusz #74598 üzenetére

    ja ez nem teljesen válasz lett volna, csak az első bekezdés. viszont így legalább leírtad, te hogyan látod :D

    én kíváncsi lennék egy konkrétabb magyarázatra, de ezidáig én nem olvastam semmi konkrétat ezügyben....hátha majd a major után elkotyog valaki valamit.

    minden esetre tartom a véleményem, hogy bármilyen komoly vagy mondvacsinált indok áll emögött az értelmetlen(nek tűnő) megszorítás mögött, ezzel nem segítették a hangulat jó irányba történő alakítását....ami azért is furcsa, mert azt gondolná az ember, hogy 1 teljes év kihagyás után az év első és egyetlen major szintű rendezvényén mindent megtesznek a szervezők, hogy jó legyen a hangulat.
    valószínűleg csak belemagyarázás amúgy, de valahol van egy olyan érzésem, hogy a nagy játékosok/csapatok teljesítménye is összefügghet ezzel és még kitudja milyen háttérben meghozott furcsa döntéssel. persze simán lehet, hogy csak bénák voltak...

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák