Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #51920256

    törölt tag

    válasz kretenallat #62236 üzenetére

    Azért te se voltál mindig piskóta :) Nem értem tényleg, páran néha azt hiszitek ez a major döntő vagy nem tudom... komolyan akarsz játszani? csinálj csapatot, menny versenyekre, ne egy sufni tuningos 10es mixen feszülj mint akinek zabszemszorultaseggébe... (akár hányszor játszottam eddig vele vagy ellened te az első meccs után le rageltél, nem hiszem,hogy az emberekben kéne keresned a hibát)

    Én itt lezártam, ezaz egész arra megy ki, hogy a gyengébbeket ki szorítsák, aminek nem mellesleg elég nagy fenék lett kerítve ezzel az egésszel, mert ne mondja nekem senki, hogy lesz olyan ember aki inkább jön a " lazulos mixre " mint nyomjon egy két mm-et és másnap mennyen a tryhardra :D és illetve valahogy kétlem, hogy befog bárki is férni a " lazulos tagok " közül a tryhardra. :C

    Pesszimista vagyok de itt a lehetőség cáfoljatok rá! Kíváncsi vagyok a kérdőív végeredményére.

    és ezt te is le írtad most:

    kevésbé megosztó, mint az, hogy egy veletek játszott meccs óta nincs kedvem PHmixre menni. szerintem abba se menjünk bele, hány ember inaktív, mert kiég ették a lazulós tagok

    hogy melyik az életképes. van egy tippem, hogy melyik fog nagyobb közönséget vonzani.

Új hozzászólás Aktív témák