Új hozzászólás Aktív témák

  • GabN73

    addikt

    válasz #51920256 #62156 üzenetére

    Igen, tapasztalatból, mert volt már pár ismerős, aki hasonlóan gondolkozott mint lemusz. Próbáltunk segíteni, tapasztalat alapján ez a "nyers" stílus jön be, ha van egy kis eszük, akkor rájönnek, hogy elb*sztak valamit, ha nincs, akkor később megtanulják elég nagy áron általában. Szóval igen, sajnos IRL tapasztalatok.
    Nem, nem csaptak szájba jó páran, nem is nagyon szoktak próbálkozni ;) Próbálkozni mindig szabad ;)

    Az, hogy neked miért "sz*ros a nyelved Ko, khm, lemusz seggétől", azt nem tudom. A tegnapi, nagy baráti, lazulós PH mixen is te voltál az egyedüli ember, aki a chatbe írt nekem, miután lelőttem, illetve az már csak hab a tortán, hogy csaló is vagyok szerinted.

    Az, hogy lemusz miért állt belém, az a kérdés... B*sztatja Snowt, majd érdemi válasz nélkül én vagyok a sz*rarc, holott nem csináltam semmit, és közöm nincs az egész ügyhöz. Magamat meg csak megvédem, remélem valakit szórakoztat legalább.

    Másik dolog: gondolom többet játszottál lemusszal mint én, tudsz róla mindent, nem? :) Imádom, amikor olyan emberek próbálnak beleszólni, akinek semmi köze az egészhez.

Új hozzászólás Aktív témák