Új hozzászólás Aktív témák

  • _XXXXX_

    tag

    válasz Cthulhu Dawn #27409 üzenetére

    Ez jó kérdés, hogy MM-en mit lehet elérni egyedül. Én most erre teszek egy extrém kísérletet :D

    Szilveszter előtt vettem meg a játékot és sose cs-ztem igazán. Annyi counter-strike-os múltam van, hogy még 2000-2001-ben játszottunk a sulis gépeken az iskolában infó órákon cs-t :D (fogalmam sincs hányas verzió futott akkoriban) igaz erről az időről semmi se maradt meg a fejemben. Aztán 2006-2007-ben a haverokkal, az albérletben lődöztük egymást 1.6-ban, onnan ismerem a pályákat, de ott is csak kb 2-3 hónapot játszottunk vele összesen. Úgyhogy majdnem nulla cs-s tudással kezdtem egy hete a játékot :)

    Mivel az orosz/lengyel 8 évesek eléggé idegesítőek és csapatmunkát nem lehet várni tőlük és lőni se tudok, így besorolt a játék a silver1-be, úgyhogy végig járhatom az egész ranglétrát :D

    Nehezítő körülmények:
    - nem tudok oroszul/lengyelül
    - nem tudok még eléggé pontosan lőni
    - nincs korlátlan mennyiségű időm
    - 29 vagyok (fentebb írtátok, hogy a kor is számít )
    - egy gagyi genius egerem van

    Segítő körülmények:
    - van elég fps-em a játékban
    - tudok olvasni(van aki nem tud :D ), elolvastam a neten található anyagokat a játékról
    - 10 éve különböző fps-ekkel játszok neten, évekig klánoztam, különböző eu-s bajnokságokban is játszottam
    - jól alkalmazkodok a körülményekhez

    Ott kezdtem, hogy eltévedtem a pályákon és lőttem a falat az ellenség mellett :D (csak MM-et szoktam játszani). Most ott tartok, hogy kezdek képbe kerülni. Már néha tudok húzó ember lenni a meccsen, de még nem elég jó a helyzetfelismerésem a szituációkban. Silver2-be átjutva már kevesebb a visítás a kedves csapattársak részéről, de az orosz karattyolás a semmiről még mindig dekoncentrációt okoz. Egyébként dust2 siralmas, az esetek 70%-ban kikapunk rajta(nekem még nincs elég skillem, hogy egyedül hozzam a köröket), így pedig nehéz előrébb jutni a ranglétrán.
    Szoktak lenni egész jó kis meccsek is, svédekkel, németekkel, egész jó csapatmunkát összelehet hozni időnként, szóval van ellenpélda is azért. De tegnap kiégettek dust2-n, amikor mindenki awp-vel ment, az ellenfél is, meg a csapatársaim is, úgyhogy most hanyagolom azt a pályát :D

    Egyelőre van lelkesedésem a dologhoz, még nem tudták eléggé elvenni a kedvemet a gyerekek a játéktól :D

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

Új hozzászólás Aktív témák