Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apro

    senior tag

    válasz Jorus #237 üzenetére

    hali
    Jorus,, már bizti nem emlékszel rám, de vagy kb.2hónapja szenvettem 6300-as cpu-mal tuning szempontjából,és te akkor segitettél, vagyis irtál egy pár sort hogy kell megálapítani,mi a korlátózó tényező a tuningnáll,( Aramok tesztelését, nem akarom most leirni neked ami te irtáll kb --Ekkor a procid 2380mhz-en 340X7-en menne a Ramok pedig 1024MHZ efektiv orajelen ezt már valoszin.. nem fogják birni (Aconfig alul)
    akkor arra következtetésre jutottunk hogy a ram a kizáró tényezö a tun,és nen a CPU akkor a ram megállt 319-320MHZ-n,ekkor enyit birt???az kb 950MHZ-ét jelentett a ramnak

    namármost viszont cseréltem procit 6420-as és amit leirtál mégegyszer elkeztem teszt és mostmár
    a 340fsb 340X8, és aramok mennek 1024mhz-én akkor ezekszerint mégis csak a procival volt a gond az nembirta a tuningot!
    vagy ennél a procinás a nagyobb szorzó miatt ami 8-as, már nem olyan beállitásokkal kellene leteszt a ramokat??
    ha tudsz válaszólj már légyszi, vagy valaki aki érti hogy miket hordtam itt össze,, Jorus gond érted,?
    hali


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák