Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    No, igen... újabb variáns:

    C1E: ON (Nem szeret elindulni a win, csak ha ez be van kapcsolva, amúgy, ha LoadLine és ez is OFF, akkor elindul, de fagy 0x00000124-es hibával egy idő után... :F )
    LoadLine: OFF

    Most jól érzi magát itt, nem dobott szét programot idáig (15 perc...), mennek a letöltések is szépen. (Most nem merek újra hozzányúlni komolyabban (progikban mászkálni), mert fut egy 3 gigás, egyfájlos letöltésem, szal... :U :)

    Nem tudom lipi... tanácsodra Stabilizáltam a NB-t (1,36...ez alatt úgy tűnik, instabil...), a SB-t (legalapabbon), a CPU-t (1,23... biztosra akarok menni..., aztán, ha továbbra is, pl. 1 órát stabil, akkor esetleg visszaveszem az 1,21-re, úgyis megy, most is a C1E...).
    Viszont úgy tűnik, ha a többit stabilizálom, akkor megint csak instabillá kezd válni..., úgyhogy azok Auto-n vannak.
    Ram 2,2V, mert alatta szintén nem tűnik (ezen az fsb-n és proc. sebességen) megbízhatónak, s mint mondtam, ezek a "recések"... nem merem lefogadni, hogy nekem van igazam a V-t tekintve, de úgy olvastam, ezek mehetnek akár 2,3-ig is...

    + egy kis derüléshez:
    Nemrég akkor fagyott ki, mikor rámentem az üzenetküldésre itt (OK gomb)... Lehet, a PH teszi instabillá :DDD

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák