Új hozzászólás Aktív témák

  • TYÜTYI2006

    tag

    Sziasztok!
    A hardverapron Hypnotica-tól vettem egy CM Storm Troopert, még garanciális, de a garanciája, még nem ért ide, küldené, ha marad a ház. Ma jött meg a ház. A kérdésem a következő: hol lehet találni hozzá hiányzó kiegészítőket? Hiányzik a 20 cm-s venti, de az nem gond, vásárolható akár 2 db 14-es is, alulra meg 12-es 1 db, mert az ssd keret sincsen meg. Aztán a felső porszűrő hiányzik, az kellene hozzá. Valamint 7 dfb HDD tálca is kell, mert csak 1 db van meg.

    Ezt találtam (angolul nem tanultam): [HDD Cage], ebből megvan a 2, tehát ez nem kell.
    Viszont ebből találtam: [Acessories kit], ez hiányos lehet, bár csavarok találhatók máshol is, nem baj ha nem gyári. Bár szerintem a gépház hangszórója sincsen meg.
    Illetve: [HDD Tray], na pontosan ebből kellene a 7 db.
    [20 cm-s blue led], [20 cm-s red led], [20 cm-s ledes], bár ez nem lényeges, mert akármilyen jó venti kerülhet felülre, akár 2 db 14-es is. Valamint nem biztos hogy a légszállítása, és más adatai ezeknek jó is lenne.

    Az is opció, hogy visszaküldöm, ő visszautalja a pénzt, aztán keresek másik troopert, de ha lehet ezeket beszerezni, akkor jó is lenne a ház. A fő lényeg a felső porszűrő (azt nem is sikerült találnom), + a hdd tálcák.

    Köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák